Pagrindinis naujienų portalas DELFI pristato naują kanalą „Vaikai“, kuriame skaitytojai ras visą tėvams ar besiruošiantiems jais tapti reikalingą informaciją, naudingus patarimus ir įkvepiančias istorijas.

Naujasis DELFI kanalas „Vaikai“ apims platų temų spektrą nuo to, ką reikia žinoti dar tik ruošiantis tapti tėvais, sveikatos, edukacinių, psichologinių temų, svarbių vaikams ir juos auginantiems tėvams, patarimų, kaip išsirinkti būrelį ar įrengti vaiko kambarį, iki pasakojimų apie išskirtines mamas ar tėvus, kiekvieną įkvepiančius stengtis būti dar geresniais tėvais. Visa tai suguls keturiose rubrikose –„Laukimas“, „Mažyliai“, „Mokyklinukai“ ir „Įdomu“.

„Žinome, kad didelę dalį DELFI skaitytojų bendruomenės sudaro tėvai. Daugelis jų – labai aktyvūs, besidomintys naujausia informacija, nes jiems visiems rūpi, kaip auginti savo vaikus, ką jiems gali duoti geriausio. Mūsų tikslas – kad DELFI kanalas „Vaikai“ būtų ta vieta, kur jie rastų viską, kas jiems aktualu“, – sakė DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

Kanalo „Vaikai“ redaktore tampa trijų vaikų mama, tinklaraščio suvaikais.lt autorė Elena Apynienė, jau dabar nekantraujanti sukaupta didele patirtimi pasidalinti su DELFI skaitytojais.

„Pati būdama trijų berniukų mama, ne vienerius metus dirbusi su sudėtingas situacijas išgyvenančiais vaikais ir paaugliais, atradau ir išmėginau idėjas, kuriomis dalindavausi su kitomis mamomis bendraudama ar savo tinklaraštyje. Be galo geras jausmas žinoti, kad gali būti kitam naudingas. Labai džiaugiuosi, kad dabar, pasiekdama dar daugiau savo vaikus mylinčių tėvų, galėsiu prisidėti prie to, kad kartu sukurtume jiems laimingą vaikystę“, – sakė kanalo „Vaikai“ redaktorė E. Apynienė.

DELFI grupei priklauso skaitomiausias naujienų portalas DELFI, taip pat specializuoti teminiai kanalai: rinkodaros ir komunikacijos kanalas M360.lt, NBA, Grynas.lt ir kiti. Grupei taip pat priklauso ir skelbimų tinklalapis bei jo prekės ženklas Alio.lt. DELFI grupės savininkė, Estijos žiniasklaidos grupė „Ekspress Grupp", taip pat valdo ir reklamos paslaugų internete bendrovę „Adnet media".

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją