Finansinių paslaugų bendrovė „Mokilizingas“ pasirinko naują žiniasklaidos planavimo partnerį – juo tapo bendrovė OMD, priklausanti tarptautiniam agentūrų tinklui „OMD Worldwide“. Agentūra teiks žiniasklaidos planavimo, analizės ir reklamos pirkimo paslaugas. Pastaruosius 3 metus žiniasklaidos planavimo paslaugas „Mokilizingui“ teikė bendrovė „Adcom“.

„Ieškojome strategiškai mąstančio partnerio, kuris puikiai išmanytų finansinių paslaugų ir žiniasklaidos planavimo specifiką. OMD pasirinkome vertindami ne tik įmonės sukauptą patirtį ir profesionalumą, bet ir aktyvų domėjimąsi mūsų poreikiais bei išskirtinį projektų vadovų dėmesį bendrovės veiklos specifikai ir detalėms. OMD pasiūlyti inovatyvūs sprendimai ir sutapusios vertybės bei darbo principai lėmė, kad nedvejodami priėmėme sprendimą bendradarbiauti“, – pranešime žiniasklaidai teigia „Mokilizingo“ generalinis direktorius Benas Pavlauskas.

Bendrovė konkursą žiniasklaidos planavimo paslaugoms vykdė keliais etapais. B. Pavlausko teigimu, nors kitos agentūros taip pat pasirodė profesionaliai, tačiau būsimi partneriai pasiūlė geriausią žiniasklaidos planavimo strategiją ir tiksliausias rinkos įžvalgas.

„Šiandien daug teoriškai kalbama apie tai, kad rinkodaros veikla turi būti orientuota į konkrečių verslo tikslų pasiekimą, o „Mokilizingas“ yra bendrovė, aktyviai siekianti visa tai įgyvendinti praktikoje. Tikime, kad savo strateginėmis įžvalgomis, reklamos veiklos optimizavimu, paremtu naujausiais rezultatų analizės metodais, reikšmingai prisidėsime prie bendrovės rinkodaros veiklos efektyvumo. Džiaugiamės „Mokilizingo“ išreikštu pasitikėjimu mumis ir užsimezgusia partneryste su vienu finansinių paslaugų rinkos lyderių“, – teigia bendrovės OMD generalinis direktorius Darius Gricius.

Finansinių paslaugų bendrovė „Mokilizingas“ jau beveik 18 metų Lietuvoje teikia vartojimo paskolas ir lizingo paslaugas. Bendrovė nuolat kuria naujus finansinius įrankius, o praėjusių metų pabaigoje vartotojams pristatė lizingo kortelę. „Mokilizingo“ klientais šalyje jau yra tapę beveik 900 tūkst. Lietuvos gyventojų, įmonė visoje Lietuvoje turi daugiau nei 2300 paslaugų partnerių. „Mokilizingas“ priklauso Estijos bankui LHV ir Lietuvos investicinei bendrovei „Žabolis Partners“. Nuo 2015 m. rudens įmonės filialas veikia ir kaimyninėje Latvijoje.

UAB OMD, vykdanti veiklą Lietuvoje nuo 1998 metų, yra pirmaujanti šalyje integruota rinkodaros ir komunikacijos planavimo agentūra bei didžiausio tarptautinio komunikacijos agentūrų tinklo „OMD Worldwide“, vienijančio daugiau nei 120 biurų visame pasaulyje, dalis. OMD klientų sąraše – tokie žinomi prekių ženklai kaip TELIA, „Carlsberg Group“, „McDonald’s“, „Neste“, „Nissan“, „Nivea“, „Paulig“, „Renault“ ir kiti.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją