Nors feisbukas skelbia intensyviai kovojantis su melagingų naujienų plitimu, nuo jų visiškai apsaugotas nėra net jo įkūrėjas Markas Zuckerbergas. Praeitą savaitę laukiant jo kalbos Harvardo universitete, vietinis tinklapis „The Harvard Crimson“ buvo nulaužtas ir jame buvo paskelbta krūva melagingų naujienų, pašiepiančių feisbuko vadovą.

„Straipsniai“ buvo iliustruoti M. Zuckerbergo veidą iškraipančiomis nuotraukomis, o antraštės viliojo perskaityti prisipažinimus, „kaip aš pavogiau feisbuką, bet niekas apie tai nekalba“, kaip aš tapau tuo, apie kurį visi kalba“, „kaip aš atsikračiau Eduardo Saverino“ ir pan, rašo portalas „Mashable“. Tiesa, Zuckerbergo pavardė visur buvo rašoma su rašybos klaidomis, tačiau greitai skaityti įpratę vartotojai vargu ar į tai gilinosi ir dalinosi šiomis „žiniomis“ kaip apie feisbuko įkūrėją.

„The Harvard Crimson“ atstovai savo „Twitter“ paskyroje greitai išplatino pareiškimą, kad jie nėra niekaip susiję su šia informacija ir patys aiškinasi, kas nulaužė jų tinklapį. Po kurio laiko į tinklapį buvo grąžinta tikroji informacija, išties anonsuojanti M. Zuckerbergo šventinę kalbą, kurią jis pasakė pagaliau gavęs Harvardo universiteto diplomą.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją