Šiuo metu NBA lygoje „New York Knicks” komandoje žaidžiantis Mindaugas Kuzminskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Citadele” banku Lietuvoje.

Šios sutarties pagrindu bankas savo komunikacijoje ir reklamoje galės naudoti Lietuvos krepšinio žvaigždės vardą bei įvaizdį. Siekiant populiarinti Mindaugo K. pasiekimus Niujorke, pagal sutartį numatyta ir eilė kitų veiksmų, skatinančių įtraukti esamus jo gerbėjus bei aktyvius sekėjus socialiniuose tinkluose, kurie didžiuojasi mūsų krepšinio žvaigžde.

„Esu sujaudintas, pasirašydamas sutartį su „Citadele“ banku ir tapdamas „Citadele“ prekės ženklo ambasadoriumi Lietuvoje. Partnerystė su tokia ambicinga ir į tikslą orientuota organizacija man yra labai svarbi. Mano nuomone, „Citadele“ Lietuvoje yra bankas, kuris drąsiai priima iššūkius, sparčiai vystosi ir auga. „Citadele“ yra aukšto lygio bankininkystės prekės ženklas Baltijos šalyse ir aš tikiuosi ilgalaikio bendradarbiavimo su šia organizacija“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Mindaugas Kuzminskas.

„Džiaugiamės pradėdami partnerystę su Mindaugu - jis yra labai perspektyvus ir mylimas krepšininkas Lietuvoje, siekiantis daug žadančios karjeros su „New York Knicks". „Citadele“ grupei atstovauja tarptautinė investuotojų grupė ir stebėtojų tarybos nariai, kai kurie iš jų gyvena Niujorke ir stebi įspūdingus krepšininkų iš Baltijos šalių pasirodymus. Mindaugas varžybose demonstruoja tvirtą charakterį, drąsą ir kovingumą, tuo pačiu yra atvira ir noriai bendraujanti asmenybė. „Citadele“ partnerystė su Mindaugu yra lyg liudijimas siekti profesionalumo mūsų atstovaujamose srityse ir mes džiaugiamės galėdami sukurti dar vieną ryšį tarp „Citadele“ ir Niujorko. Žaisdamas NBA, prestižiškiausioje krepšinio lygoje pasaulyje, Mindaugas taip pat įkvepia „Citadele“ banką siekti savo tikslų bei kurti naujus standartus vietinėje finansinių paslaugų rinkoje, o taip pat sukurti impulsą regioninei plėtrai, ypač smulkaus ir vidutinio verslo segmente", - sako „Citadele“ banko Lietuvoje Valdybos pirmininkė ir Administracijos vadovė Dace Priede.

M. Kuzminskas tapo „Citadele“ banko Lietuvoje reklaminiu veidu
© Bendrovės archyvas

Be įspūdingų pasiekimų krepšinio aikštelėje, 2016 m. pabaigoje Mindaugas Kuzminskas pelnė išskirtinį sporto žurnalistų prizą „Metų pašnekovas“ už bendravimą su žiniasklaida. Geriausių 2016-ųjų krepšininkų rinkimuose, kuriuos metų pabaigoje organizavo Lietuvos krepšinio federacija kartu su media partneriais, M. Kuzminskas pelnė daugiausiai balsų ir tapo laureatu.

Bendradarbiaudamas su M. Kuzminsku, „Citadele“ bankas siekia įkvėpti žmones ir įmones Lietuvoje augti ir tobulėti. Dalis banko bendradarbiavimo apims įvairius su krepšiniu susijusius suvenyrus, pasirašytus M. Kuzminsko. Krepšinio žvaigždės gerbėjai turės galimybę gauti marškinėlius, krepšinio kamuolius ir kitus daiktus su Mindaugo parašu.

Bankas tikisi, kad jo bendradarbiavimas su garsiu krepšininku skatins entuziazmą, uolumą, įkvėpimą ir pasididžiavimą mūsų gimtąja šalimi, kurios žmonės garsina Lietuvą demonstruodami puikius rezultatus.

Bankas taip pat sieks organizuoti renginius ir sudaryti galimybę Mindaugo gerbėjams susitikti su juo Lietuvoje.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją