Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) tapo Europos komunikacijos konvencijos (ang. European Communication Convention (ECC)) partnere. ECC partneriais yra komunikacijos profesionalus vienijančios asociacijos iš daugiau nei 20 Europos šalių. Nuo šių metų vasario mėn. Lietuvos ryšių su visuomene specialistus vienijanti organizacija taip pat papildė šias gretas.

„LRVS integracija į European Communication Convention atitinka Sąjungos 2017-2018 m. veiklos programą, kurioje vienas iš tikslų – tapti solidžia tarptautinės ryšių su visuomene bendruomenės nare. Savo šalyje esame aukšto lygio komunikacijos ekspertai, tad jau privalome plačiau prisistatyti tarptautiniame kontekste“, - sako LRVS Tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė.

L. Jakučionienės teigimu, ši tarptautinė integracija – ne tik puiki galimybė LRVS nariams susipažinti su geriausiais ryšių su visuomene profesionalais iš daugelio Europos šalių bei pasinaudoti jų patirtimi ir kompetencija. LRVS kviečiama ECC interneto svetainėje – pasaulyje pirmaujančioje vaizdo naujienų platinimo platformoje TheNewsMarket nemokamai paskelbti iki penkių minučių trukmės vaizdo medžiagą apie savo organizaciją.

LRVS, tapusi ECC partnere, suteikia galimybę LRVS nariams pasinaudoti palankiomis sąlygomis dalyvaujant svarbiausiame renginyje – šių metų kovo 22–23 d. Miunchene (Vokietija) vyksiančioje konferencijoje „European Communication Convention“. Konferencijos metu gerai žinomi pranešėjai iš JAV, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Rusijos, Austrijos, Vokietijos bei kitų pasaulio šalių pasidalins įžvalgomis apie daugelį mūsų profesijos sričių. Viena iš jų – aštrėjanti problema, kai vietoj teisingos, pasitikėjimo vertos ir rimtos komunikacijos sklinda suklastoti el. pašto pranešimai („Brexit“, JAV rinkimų kampanijos ir kiti atvejai). Dar viena problema – migracijos ir pabėgėlių klausimo komunikacijos aspektas, ypač Europoje. ECC metu ir galimybė išgirsti apie geriausią praktiką, pavyzdžiui, kaip pasinaudoti socialiniais tinklais kovojant su nusikalstamumu virtualioje erdvėje.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją