Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) kovo 28 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, suteikiančią galimybę kartu kurti ir tobulinti komunikacijos studijų programas, organizuoti bendrus renginius, LRVS nariams tapti dėstytojais – praktikais.

„Bendradarbiavimas su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, rengiančiomis komunikacijos specialistus, yra vienas iš LRVS veiklos programos uždavinių. Suprantame mokslo, naujų technologijų ir komunikacijos sinergijos svarbą, todėl šią partnerystę su KTU vertiname kaip puikią galimybę prisidėti savo kompetencija, žiniomis bei praktine veikla“, – sakė LRVS Tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė.

„Labai vertiname partnerystę su LRVS. Ši sutartis atveria dar daugiau kelių plėtoti ir stiprinti bendradarbiavimą, siekiant tarptautinių galimybių, keitimosi gerąja patirtimi bei glaudesnio studijų ir praktikos sąlyčio. Universitetui ypač rūpi etiškas elgesys sektoriuje, matome poreikį kai kurių elementų standartizavimui: tai įdomios LRVS veiklos ir mokslo sinergijos pradžia“, – sakė KTU Korporatyvinių ryšių direktorė Ornela Ramašauskaitė.

LRVS su KTU bendradarbiaus kuriant ir tobulinant komunikacijos studijų programas, organizuojant studentų mokomąsias praktikas bei skatinant įgytų žinių pritaikomumą darbo vietoje. LRVS nariai turės galimybę tapti dėstytojais-praktikais, vedant paskaitas universiteto studentams. Nariams taip pat bus sudaromos sąlygos dalyvauti universiteto vykdomose Mentorystės, Talentų ugdymo ir kitose studentų ugdymo programose, planuojama dalintis užsienio specialistų kontaktais ir patirtimi.

Sutartyje numatyta bendradarbiauti organizuojant bendrus komunikacijos, ryšių su visuomene srities renginius, inicijuojant, siūlant temas ir vykdant mokslo ir taikomuosius tyrimus bei juos populiarinant. LRVS nariai turės galimybę siūlyti baigiamųjų darbų temas, dalintis ryšių su visuomene praktine patirtimi su studentais, dalyvauti mokslinėse konferencijose, seminaruose ir kituose mokslo renginiuose.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją