Daiktų internetas įsiveržia į vis daugiau gyvenimo sričių. „L`Oreal” priklausanti kompanija „ Kérastase” pristatė išmanų plaukų šepetį, kuris renka ir analizuoja duomenis apie plaukus ir šukavimosi įpročius, ir pagal tai rekomenduoja tinkamus produktus ar procedūras.

Kurdama šį šepetį „L`Oreal” bendradarbiavo su kompanija „Withings”, kuri padėjo sukurti programėlę, perduodančią duomenis iš šepečio. Kiekvienas šepetys turi miniatiūrinį mikrofoną, kuris įrašo šukavimosi garsą ir pagal tai nustato, ar plaukai, pavyzdžiui, yra sausi, garbanoti ar linkę skilinėti, rašo portalas „AdWeek”. Sensoriai taip pat fiksuoja, ar šukuojami plaukai yra sausi ar šlapi, kiek kartų šepečiu perbraukiama per plaukus ir kokia jėga naudojama šukuojant.

Tad, pavyzdžiui, jei skriaudžiate savo plaukus šukuodami juos per šiurkščiai, apie tai jus perspės į telefoną ateinanti žinutė. Programėlė taip pat primins, jei plaukų šukavimui skyrėte per mažai dėmesio. Ji taip pat sujungta su orų prognozėmis ir patars, kokius produktus pasirinkti plaukų priežiūrai, jei lauke šalta ar lyja.

Išmanieji šepečiai turėtų atsirasti prekyboje šiais metais. „L`Oreal” dar nepaskelbė tikslios kainos, bet „ Kérastase” ir „Withings” tinklapiuose rašoma, kad ji neturėtų būti didesnė nei 200 dolerių (193 eurai).

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją