Naująja Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyriaus valdyba pirmininke tapo žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė. Taip pat skelbiama apie naujus valdybos narius, kuriais tapo portalo Delfi vyr. redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, žurnalistai Greta Ališauskaitė- Bagušauskienė, Ernestas Alesinas, Ruslanas Iržikevičius, Rūta Sinkevičienė, Vytautas Kvietkauskas, Liana Binkauskienė, Nijolė Jačėnienė.

„Darbą pradeda iš esmės atsinaujinusi Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyriaus valdyba, patikėjusi man valdybos pirmininkės pareigas. Pasiūlymo eiti vadovauti žurnalistų Vilniaus skyriui sulaukiau dar praėjusiais metais, daug mąsčiau, suprantu, kad šios pareigos bus imlios laikui, kurį labai branginu. Visgi taip pat žinau, jog žurnalistika yra tai, kas man visada rūpėjo ir rūpės, todėl negaliu likti pasyvia stebėtoja. Pokyčiai neįvyksta, jeigu jų nesiimi. Tikiu, kad su atsinaujinusia skyriaus valdyba, kurių kiekvienam asmeniškai esu dėkinga už palaikymą ir sprendimą dirbti kartu, mums pavyks imtis pokyčių srityse, kuriose šiandien labai reikia padirbėti: pasitikėjimo žiniasklaida stiprinimas, žurnalistų rengimo kokybės gerinimas, žurnalisto, kaip visuomenės intereso gynėjo, funkcijų išgryninimas ir, žinoma, žiniasklaidos bendruomenės vienijimas“, – savo feisbuko paskyroje rašo D. Žeimytė-Bilienė.

„Naujoji skyriaus valdyba sudaryta iš žmonių, atstovaujančių įvairioms sritims: tautinių mažumų ir anglakalbės žiniasklaidos atstovai (Ernestas Alesinas ir Ruslanas Iržikevičius), aktyviai veikiantys žurnalistai (Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Greta Ališauskaitė- Bagušauskienė), ilgamečiai žiniasklaidos praktikai (Rūta Sinkevičienė, Vytautas Kvietkauskas, Liana Binkauskienė), kultūrinės žiniasklaidos atstovė( Nijolė Jačėnienė). Turime didelį norą į bendras veiklas ir į skyrių pritraukti kuo daugiau žiniasklaidos bendruomenės narių. Esame nusiteikę padirbėti. Pirmasis projektas, kurį inicijuoja Vilniaus skyriaus naujoji valdyba, atliepdama į dabartines aktualijas bei visuomenės interesą, yra visų kandidatų į LRT vadovus vieši debatai, kurie vyktų neutralioje vietoje, kandidatams patogiu metu ir su galimybe juos transliuoti visiems žiniasklaidos kanalams. Tikimės, kad kandidatai į LRT vadovo postą taip pat palaikys šią idėją ir sutiks dalyvauti viešuose debatuose“, – dėsto ji.

M360