Naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone nebeliks Rūtos Janutienės. Pastaruoju metu ji šioje televizijoje vedė laidas „Nuoga tiesa“ ir „Patriotai“. Pati R. Janutienė sako, kad ją greitai bus galima matyti labai plačiai, tačiau kur – kol kas nedetalizuoja.

Nei pati R. Janutienė, nei šių metų balandį „Lietuvos ryto“ televizijos vadovu tapęs Audrius Siaurusevičius tokio sprendimo priežasčių nekomentuoja. Nors šios laidos, ypač „Nuoga tiesa“ buvo vienos žiūrimiausių šioje televizijoje, A. Siaurusevičius teigė, kad tiesiog baigėsi sezonas, buvo peržiūrėtos visos sutartys ir nuspręsta R. Janutienės laidų atsisakyti.

Pasak R. Janutienės, jai šio sprendimo priežasčių niekas taip pat neaiškino, tačiau ji to nedramatizuojanti ir jau turinti kitų planų. „Aš tinklelio tikrai nesudarinėju. Aš esu ne kanalas ir joks žurnalistas nėra kanalas. Jūs esate dabar Delfi, o kai jus nuspręs išmesti iš Delfi, jūs nelabai galėsite padaryti įtaką tam sprendimui“, – kalbėjo ji.

Konkrečių savo ateities planų ji kol kas nenorėjo atskleisti. „Mane tuoj bus galima matyti ir labai plačiai, bet aš dabar tikrai neketinu anksčiau negu reikia apie tai pranešti“, – sakė R. Janutienė.

M360