Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) trečiadienį oficialiai pristatė atnaujintą savo interneto svetainės versiją. Svetainės dizaino ir techninius sprendimus įgyvendino bendrovė MB „Verslas.in“, veikianti su prekės ženklu „excellence“.

LRVS Tarybos pirmininkės Linos Jakučionienės teigimu, naujojo sprendimo vertę labiausiai pajus Sąjungos nariai, kuriems šalia viešai prieinamos svetainės sukurtas tik LRVS nariams skirtas intraneto sprendimas. „Nuo šiol LRVS nariams siūlome centralizuotą platformą, kurioje greitai ir patogiai bus galima ne tik rasti reikalingą informaciją apie mūsų veiklą, bet ir registruotis į artimiausius LRVS renginius, rasti reikalingus narių kontaktus, skelbti darbo skelbimus ar dalintis ryšių su visuomene srities literatūra. Iki šiol visa tai buvo įgyvendinama naudojant skirtingus įrankius, o dabar LRVS bendruomenės patogumui, viską bus galima atlikti keliais mygtukų paspaudimais,“ – atnaujintos svetainės naudas vardina L. Jakučionienė.

Kuriant svetainę, ne mažiau svarbus dėmesys buvo skiriamas ir reprezentacinei funkcijai. „Nuo 2017 m. pradžios kadenciją pradėjusi naujoji sąjungos Taryba artimiausių dvejų metų tikslų sąraše įvardino LRVS žinomumo, ryšių su visuomene prestižo ir svarbos stiprinimą, taip pat integraciją į tarptautinę bendruomenę, todėl norime parodyti, jog esame ne tik veiklūs, bet ir šiuolaikiški, mums svarbūs technologiškai pažangūs sprendimai“, – priduria L. Jakučionienė.

Svetainę kūrusios „excellence“ komandos vadovas Paulius Vitkus teigia, jog pagrindinis dizaino sprendimo tikslas buvo pereiti nuo „mes – formali organizacija“ prie „mes – žmonių bendruomenė“ komunikacijos.

„Būtent dėl šios priežasties naujoje svetainės versijoje gausu žmonių, emocijų, o svetainės apačioje besikeičiančios sąjungos narių nuotraukos, tarytum, sveikina lankytoją. Dauguma svetainės elementų yra apvalūs, nes apskritimas pasąmoningai yra „draugiškesnė“ forma už stačiakampį. Dialogo su lankytoju bei draugiškumo vertybės nuosekliai įgyvendintos tiek viešuose puslapiuose, tiek vidiniame narių intranete”, - sako P. Vitkus.

Naujoji LRVS svetainė pasiekiama senuoju adresu www.lrvs.lt.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją