Lietuvos marketingo asociacija (LiMA), vienijanti per 900 stipriausių šalies marketingo specialistų ir aktyviai prisidedanti prie verslo bei visuomenės pasitikėjimo šia sritimi, praėjusį šeštadienį, sausio 27 dieną, visuotinio narių suvažiavimo metu išrinko naują septynių narių valdybą. Naujoji valdyba savanoriškais pagrindais pareigas eis 2 metus, o pirmojo susirinkimo metu išrinks valdybos pirmininką.

Į naująją valdybą ketvirtai kadencijai perrinktas komunikacijos ekspertas, žiniasklaidos ir komunikacijos planavimo agentūros „BPN LIETUVA“ vadovas Linas Šiautkulis, einantis valdybos pirmininko pareigas. Taip pat trečiąkart perrinktas UAB „Bonus Socius“ direktorius Laimis Jančiūnas. Antrai kadencijai išrinkta UAB „Maxima LT“ rinkodaros projektų vadovė Ieva Semaškienė.

Šiais metais pirmą kartą prie valdybos prisijungė LiMA Kauno regiono valdybos pirmininkas, UAB „NFQ Technologies“ el. pašto rinkodaros skyriaus vadovas Matas Pocius, laisvai samdomi komunikacijos ir marketingo ekspertai Andrius Milinavičius ir Ornela Ramašauskaitė bei UAB „digitouch!“ direktorius Andrius Kontrimavičius.

„Valdybai keliami tikslai – didinti LiMA narių pasitenkinimą asociacijos veikla ir užtikrinti marketingo specialistų asmeninį augimą bei profesionalumą. Džiaugiuosi, kad į naująją valdybą perrinkti ir daugiausia palaikymo sulaukė net trys jos veikloje jau dalyvavę profesionalai – tai rodo, kad LiMA nariai pasitiki ir vertina valdybos pasirinktą strategijos kryptį, – pranešime žiniasklaidai teigia LiMA direktorė Alvydė Palaimaitė. – Esminių pokyčių asociacijos veikloje neplanuojame, tikimės, kad į valdybą išrinktų patyrusių specialistų patirtis leis dar greičiau ir kokybiškiau stiprinti profesinę kryptį ir auginti marketingo specialistų bendruomenę.“

Pirmininko pareigas einantis L. Šiautkulis sako, kad į valdybą įsilieję nauji nariai neabejotinai atneš naujų idėjų asociacijos veiklai ir augimui. „Šios kadencijos laukia nemažai iššūkių toliau stiprinti turinio kokybę, didinti narių įsitraukimą, skleisti ir stiprinti marketingo specialistų sertifikavimo platformą, analizuoti pasaulines rinkodaros pokyčių tendencijas, stebėti jų apraiškas Lietuvos versle ir užtikrinti, kad LiMA visada būtų šių pokyčių ir tendencijų priešakyje“, – tvirtina L. Šiautkulis.

LiMA įkurta 2004 m. Pagal asociacijos įstatus, organizacijos valdyba renkama kas dvejus metus visuotinio narių susirinkimo metu. Į valdybą slaptu balsavimu renkami 7 nariai, o pirmininkas renkamas iš išrinktų valdybos narių.

Apie Lietuvos marketingo asociaciją (LiMA):

LiMA yra didžiausia verslo profesinė asociacija, vienijanti per 900 narių. LiMA misija yra stiprinti marketingo profesiją Lietuvoje. Per metus LiMA organizuoja daugiau kaip 100 renginių, tarp jų – konferencijas, mokymus bei edukacinius seminarus. Nuo 2015 m. LiMA renka Lietuvos metų marketingo vadovą. 2016 m. LiMA Lietuvoje pradėjo diegti tarptautinį profesinį marketingo sertifikavimą, akredituotą EMC (angl. European Marketing Confederation).

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją