Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ pasirinko naują komunikacijos agentūrą, kuri rūpinsis tinklo komunikacija Lietuvoje. Naujaisiais „Lidl Lietuva“ komunikacijos partneriais tapo „Gravitas Partners“, kurie bus atsakingi ne tik už strateginės komunikacijos veiksmus, bet ir rūpinsis darbdavio įvaizdžio stiprinimu.

Viešame konkurse dalyvavo šešios komunikacijos agentūros, o į finalinį konkurso etapą buvo pakviestos trys – ligšiolinė „Lidl Lietuva“ partnerė „Publicum“, „Bosanova“ bei „Gravitas Partners“, kurie ir laimėjo atranką. Sutartis su „Gravitas Partners“ pasirašyta vieneriems metams, su galimybe pratęsti dar metams, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Dėkojame visiems konkurso dalyviams, kurie paskyrė laiko paruošti ir pateikti savo įžvalgoms bei pasiūlymams. Norime padėkoti savo dabartiniams komunikacijos partneriams „Publicum“ už sklandų bendradarbiavimą pastaruosius dvejus metus, per kuriuos kartu įgyvendinome ne vieną svarbų projektą ir iniciatyvą. Naujosios komunikacijos agentūros laukia daug dinamikos ir iššūkių, tad tikimės, kad jie darbų imsis su tokia pat motyvacija ir originalumu, koks ir buvo jų konkursinis pasiūlymas“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Sutartis su „Gravitas Partners“ pasirašyta vieneriems metams, su galimybe pratęsti dar metams.

„Vertiname galimybę dirbti su tokiu veržliu ir mėgstančiu iššūkius prekės ženklu. Jau konkurso metu pajutome, kad mums artimos organizacijos vertybės ir požiūris į darbą, todėl neabejojame, kad bendradarbiaudami galėsime įgyvendinti įdomių, kūrybiškų ir dėmesį patraukiančių projektų. Turime darbo patirties su mažmeninės prekybos sektoriaus klientais, tad žinome, kad tai bus puikus iššūkis, kuriam prireiks geriausių agentūros komandos įgūdžių. Šis laimėjimas – nuoseklaus keletą metų vykusio agentūros atsinaujinimo ir kompetencijų stiprinimo rezultatas“, – sako „Gravitas Partners“ partnerė Rūta Diržanauskaitė.

Sausio mėnesį „Lidl Lietuva“ paskelbė ir žiniasklaidos planavimo agentūros konkursą, po kurio buvo nuspręsta sutartį pratęsti su tuometiniais partneriais „Media House“. Tarp kitų „Lidl“ partnerių – reklamos agentūra „Not Perfect | Y&R Vilnius“, renginių organizavimo paslaugas teikiantis „Partizanas“ bei agentūra komunikacijai socialiniuose tinkluose – „Kokosas“.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 43 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine ir Šilutėje.

M360