Švedijos koncernui ICA Gruppen priklausančios UAB „Rimi Lietuva“ ryšiams su visuomene pradeda vadovauti Gabrielė Šerėnienė. Šias pareigas ji perima iš Renatos Keršienės, grįžtančios į konsultavimo verslą.

Gabrielė Šerėnienė koordinuos „Rimi Lietuva“ ryšius su žiniasklaida, bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, įgyvendins tvarumo projektus komunikacijos srityje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pastaruosius septynerius metus Gabrielė Šerėnienė dirbo gėrimų prekybos bendrovės UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“ komunikacijos vadove. Būdama Lietuvos maisto pramonės ir Lietuvos natūralaus mineralinio vandens gamintojų asociacijų valdybų nare ji atstovavo bendrovei žiedinės ekonomikos, pakuočių ženklinimo, ingredientų bei kitais maisto industrijai aktualiais klausimais. Viena svarbiausių jos darbo sričių buvo tvarumo komunikacija ir bendruomenių projektai, tokie kaip „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas. Anksčiau ji dirbo su tarptautinės paramos programomis, buvo ryšių su visuomene agentūros bendrasavininkė, žurnalistė įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Gabrielė Šerėnienė yra Europos komunikacijos direktorių asociacijos ir Lietuvos komunikacijos asociacijos narė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė bei e. parduotuvė „Rimi.lt“, bendrovėje dirba daugiau nei 3300 darbuotojai. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic” dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.

M360