Kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ organizatoriai pranešė, kad jis neįvyks birželį, kaip buvo planuota – šiuo metu svarstoma apie galimas datas spalio mėnesį.

Organizatorių išplatintame pranešime skelbiama, kad toks sprendimas buvo priimtas galvojant apie visus partnerius ir lankytojus, po konsultacijų su viešosios sveikatos specialistais, Kanų ir visos Prancūzijos valdžios atstovais.

„Mes suprantame, kokius didžiulius iššūkius mūsų bendruomenei kelia šios aplinkybės – toliau tęsime konsultacijas, kaip galime prisitaikyti prie netikėtai pasikeitusių aplinkybių. Tačiau sveikata, saugumas ir visų mūsų vartotojų, darbuotojų, rėmėjų ir partnerių gerovė yra mūsų svarbiausias prioritetas“, – skelbiama pranešime.

„Globali situacija yra labai dinamiška, nuolat keičiasi, ir mes pajutome, kad yra tiesiog kritiškai svarbu suteikti aiškumo apie tai, kas vyks birželį, kuo greičiau kaip tik įmanoma. Toliau derinsimės veiksmus su visais mūsų klientais“, – komentuoja „Kanų liūtų“ vadovas Philipas Thomas.

M360