„KG Group“, kuriai priklauso tiek „Vilniaus paukštynas“, tiek „Kaišiadorių paukštynas“, pranešė apie pastarojo prekės ženklo atnaujinimą.

Kaip M360 yra pasakojęs „KG Group“ marketingo tarnybos direktorius Artūras Skairys, „Vilniaus paukštyno” prekės ženklo atnaujinimas labai pasiteisino ir išaugino bendrovės pardavimus, tad buvo planuojama vos tik atsiradus galimybėms imtis „Kaišiadorių paukštyno” prekės ženklo atnaujinimo.

„Kaišiadorių paukštyną vartotojai sieja su tradicijomis bei ilgamete patirtimi, lietuviškumu, tad atnaujindami prekės ženklą įvertinome ir vartotojų nuomonę bei vertinamas savybes. „Kaišiadorių paukštynas” - seniai esanti rinkoje, didelė įmonė, kuri plačiai žinoma – jos žinomumas palyginus su „Vilniaus paukštynu” net keliais procentiniais punktais didesnis. Manome, kad su paukščių miestu – Kaišiadorimis, siejama įmonė nuo seno vertinama visoje šalyje, prie to prisideda ir platus vištienos parduotuvių tinklas”, - pranešime žiniasklaidai cituojamas A. Skairys.

Bendrovė teigia, kad naujasis prekės ženklas simbolizuoja tradicijas, lietuviškumą ir kokybę. A. Skairys pasakoja, kad atnaujinant ženklą ne tik sukurtas naujas vizualinis sprendimas, bet ir panaudotas ir naujas pakavimo būdas – prekyboje įprasti puto plasto indeliai - latakėliai parinkti sodrios žalios spalvos, kad išskirtų lentynose, o jie apgaubiami marginta plėvele, kurios Lietuvos gamintojai dar nenaudoja. Nors šis būdas plačiai taikomas Europoje, specialia spauda ant plėvelės atspausdintas piešinys - naujovė Lietuvoje. Pagrindinis naujosios produktų linijos šūkis – „Vištiena kiekvienai dienai”, o jos asortimentą sudaro tradicinės šviežios vištienos dalys.

Pranešime žiniasklaidai teigiama, kad Kaišiadorių paukštynas ne tik atnaujino prekės ženklą, bet ir prisideda ir prie naujos tradicijos kūrimo: kartu su Kaišiadorių miesto savivaldybe organizuoja „Paukščių festivalį“, kuris vyks birželio 4 d., siekiant sustiprinti Kaišiadorių kaip paukštininkų miesto įvaizdį. Didžioji dauguma darbuotojų gyvena Kaišiadorių regione – net 88 proc. visų įmonėje dirbančių yra Kaišiadorių savivaldybės gyventojai.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją