Sudominti žurnalistus nėra paprasta. Dėl riboto minučių žinių laidoje bei korespondentų skaičiaus suspėti į visas tą dieną vykstančias spaudos konferencijas šansų nėra. Net jei ir žinia gera, tenka rinktis, kur vykti – juk ir pietų prisėdame viename restorane, vienu metu keliuose nevalgysime.
Be to, pandemija daugelį susitikimų, pokalbių ir renginių perkėlė į virtualią erdvę – spaudos konferencijos taip pat neretai stebimos nuotoliniu būdu. Todėl žurnalistams ilgainiui išsiugdė įprotis: esant galimybei – prisijungti online, o ne vykti fiziškai. Tai, beje, taip pat svarbu apsvarstyti – ar turėsite transliavimo galimybę negalintiems dalyvauti.

Dėl šių priežasčių, jei norite, jog į jūsų spaudos konferenciją atvažiuotų žiniasklaidos atstovai, turite pasistengti dar labiau nei anksčiau: kuo aktualiau ir „kompaktiškiau“ pateikti naujieną, maksimaliai įvertinti visas išorines aplinkybes bei į renginio apipavidalinimą pažiūrėti kūrybiškai.

Pagal ką renkamės patiekalą?

Nuėję į restoraną patiekalus renkamės pagal daugelį kriterijų: sudėtį, alergenus, ankstesnes patirtis, rekomendacijas, net orą už lango. Aprašymas, esantis meniu, – tai tarsi etiketė, pagal kurią pirmiausia renkamės, ką šiandieną skanausime. Tad ir į spaudos konferenciją kviečiami žurnalistai turi gauti naudingo, aktualaus ir informatyvaus turinio. Bet pirmiausia – mes juos turime sudominti apsilankyti būtent mūsų „informaciniame restorane“.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės