IŽA pirmininkės Linos Bušinskaitės teigimu, siekiant stiprinti interneto žiniasklaidos bendruomenės atstovavimą, vienijame jėgas su didžiausia verslo organizacija ir nuo šiol kai kuriems skaitmeninei žiniasklaidai svarbiems klausimams atstovausime kartu su LVK.

„Naujienų portalai kasdien susiduria su iššūkiais savo veikloje, kuriuos lemia ne tik šalies politikų ar institucijų priimami sprendimai, bet ir tarptautinės tendencijos. Būtent todėl reikalingas platesnis dialogas ir dėl aktyvesnio Lietuvos prisijungimo prie pasaulinės mokesčių reformos, kurioje svarbią vietą užima skaitmeninių paslaugų mokestis (angl. digital tax), ir dėl kitų užsienyje populiarių sprendimų taikymo mūsų šalies žiniasklaidos sektoriuje. Svarbus ir kuo platesnis žiniasklaidos interesų atstovavimas naujai kuriamame Medijų rėmimo fonde, sinergija su kitomis medijomis ir socialiniais tinklais“, – sako L. Bušinskaitė.

Andrius Romanovskis, Lina Bušinskaitė, Ineta Rizgelė

LVK prezidentas Andrius Romanovskis tvirtina, kad augančios LVK narių gretos tik įrodo, kad pasirinktos veiklos kryptys pasiteisina, o verslo bendruomenė tai pastebi ir vertina.

„Žiniasklaidos bendruomenei aktualūs klausimai – mums ne naujiena, atstovaudami savo nariams nuosekliai dalyvaujame diskusijose dėl šio sektoriaus reguliavimo. IŽA prisijungimas prie LVK šią veiklos kryptį tik sustiprins. Matydami platesnį problemų ir aktualijų spektrą, galėsime dar tvirčiau prisidėti atstovaujant žiniasklaidos verslo bendruomenei, stebėti dinamišką politinę šalies darbotvarkę ir, prireikus, aktyviau reaguoti teikiant nuomonę ar pasiūlymus“, – sako A. Romanovskis.

Pasak LVK generalinės direktorės Inetos Rizgelės, siekiant kuo efektyvesnio atstovavimo, verslui būtina asocijuotis ir vienyti jėgas.

„Naujienų portalams atstovaujančios asociacijos prisijungimas prie LVK reiškia viena – verslo bendruomenės balsas bus stipresnis, o mūsų argumentai priimant svarbius sprendimus labiau girdimi. Tikiu, kad kartu nuveiksime daug svarbių darbų ne tik žiniasklaidos labui, bet ir verslo bendruomenei“, – teigia I. Rizgelė.

IŽA vienija naujienų portalus Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt, tv3.lt, Madeinvilnius.lt, Kaunas.kasvyksta.lt, VE.lt, Etaplius.lt. LVK – viena didžiausių verslo organizacijų Lietuvoje bei oficiali Tarptautinių prekybos rūmų atstovė, vienijanti 32 šakines asociacijas ir įmones, sukuriančias daugiau nei 150 tūkst. darbo vietų.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės