„Integre Trans“ rinkodaros vadovė Kristina Černiauskienė teigia, kad komunikacijos partnerių pasirinkimą nulėmė taiklios „INK agency“ pasiūlytos komunikacijos kryptys, kurios sutapo su įmonės vadovų vizija ir vertybėmis.

„Šiuo metu esame sparčios plėtros ir augimo stadijoje. Neseniai atidarėme naujus klientų aptarnavimo filialus Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lenkijoje, intensyviai ieškome partnerių šiose šalyse. Mūsų pasiekti rezultatai ir veiklos principai nelieka nepastebėti – kovo mėnesį buvome įvertinti pasaulyje pripažintuose tvarumo apdovanojimuose „Eco Performance Award“. Tai lėmė ir komunikacijos partnerių pasirinkimą – nusprendėme dirbi su agentūra, pasižyminčia ne tik solidžia patirtimi ar vykdomais projektais, bet ir aiškiomis vertybėmis bei drąsiomis idėjomis“, – pranešime žiniasklaidai teigia K. Černiauskienė.

Jolita Kochanskė, „INK agency“ direktorė pabrėžia, kad agentūra didžiuojasi pradėdama bendradarbiavimą su sparčiai augančia įmone, turinčia stiprų vertybinį pamatą. Tai, anot jos, itin svarbu stiprinant įmonės, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį.

„Pandemijos laikotarpiu pastebime intensyviai augančią darbdavio įvaizdžio kūrimo ir stiprinimo svarbą. Įmonėms tampa vis svarbiau išsaugoti ir motyvuoti esamus darbuotojus bei pritraukti naujų talentų. Komunikacija šioje srityje jau tampa higiena: prieš įsidarbindami žmonės patikrina įmonių socialinius tinklus, peržiūri esamų darbuotojų profilius, paskaito straipsnius žiniasklaidoje. Tad įmonės augimas, žinomumas, demonstruojamas atvirumas, rūpestis darbuotojais, gera atmosfera darbe – visa tai, apie ką galima susidaryti įspūdį iš komunikacijos – tampa vienu iš lemiančių veiksnių, renkantis darbdavį“, – sako J. Kochanskė.

Be patrauklaus darbdavio komunikacijos, „INK agency“, pasitelkusi partnerius, taip pat rūpinsis įmonės žinomumo didinimu Prancūzijoje bei Vokietijoje.

„Integre Trans“ – transporto ir logistikos paslaugų įmonė, pradėjusi vykdyti veiklą 2008 m. Įmonei vadovauja sertifikuota finansų ekspertė Žana Kel, įsteigusi ir buhalterinių paslaugų bendrovę „Integre“, kurios komunikacija taip pat rūpinsis „INK agency“.

„INK agency“ priklauso „Hero group“, kuri taip pat vienija skaitmeninio turinio agentūrą „bigNow“ ir vaizdo gamybos įmonę „CUT! Films“. Grupė tiesiogiai arba per partnerius teikia komunikacijos paslaugas klientams Lietuvoje ir dar 10-yje Europos šalių. Tarp grupės klientų yra lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, bendrovės „ERGO Insurance“, „Huawei“, „Danske bank“, „Douglas“, „Vilniaus duona“, „YIT Lietuva“, „Sorainen“, „StrongPoint“, „Šiaulių bankas“, „Ozas“, „Kauno Akropolis“, „Modus Group“, „Achema grupė“, KFC, kitos tarptautinės ir Lietuvos kompanijos bei prekės ženklai.