Pasaulyje augant video turinio populiarumui, „Instagram“ nusprendė į tai reaguoti sukurdamas atskirą programėlę IGTV, skirtą specialiai video turiniui.

Kaip rašo portalas „Socialmediatoday“, IGTV programėlė pirmiausia skirta jaunesnei auditorijai, užaugusiai su skaitmeniniu turiniu. „Mes supratome, kad jaunesnė auditorijos dalis daugiau laiko skiria mėgėjų, o ne profesionalų kurtam turiniui“, – teigia „Instagram“ atstovai.

Prieš pristatydamas IGTV, „Instagram“ dėl bendradarbiavimo susitarė su daug populiarių interneto turinio kūrėjų. Kol kas sutarta, kad jie orientuosis į dešimties minučių trukmės video įrašus, nors techniškai įmanoma įkelti iki valandos trukmės video. Atskirų kanalų, kaip televizijoje, nebus kuriama – patys autoriai čia laikomi kanalais.
„Programėlėje IGTV kūrėjai yra kanalai. Jei esate kurio nors žmogaus sekėjai „Instagram“, gausite pranešimą, kai jis ką nors rodys IGTV. O kūrėju gali būti bet kuris – tereikia įkelti savo video įrašą ir taip pradėti savo kanalą“, – skelbia „Instagram“.

Didžiausias dabar kylantis klausimas – ar ši programėlė sulauks populiarumo. Kai kurie rinkodaros ekspertai svarsto, kad „Instagram“ tai labiau mato ne kaip perspektyvią verslo galimybę, o kaip atsaką panašią funkciją „Snapchat Discover“ turinčiam „Snapchat“, kuri, beje, didesnio pasisekimo taip ir nesulaukė ir kai kurie didieji partneriai, kaip CNN, naudojimosi šia funkcija jau atsisakė.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją