Nauja sutartis tarp bendrovių sudaryta trejų metų laikotarpiui, o maksimali jos vertė – 580 tūkst. eurų (įskaitant PVM). Pagal šią sutartį „Integrity PR“ teiks ryšių su visuomene paslaugas visoms grupės įmonėms ir verslo kryptims – nuo pačios „Ignitis grupės“ ir nepriklausomo tiekėjo „Ignitis“, iki „Ignitis renewables“ projektų ir „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo stotelių tinklo ar kitų verslo sričių.

„Ignitis grupės“ pagrindinis siekis yra sukurti 100 proc. žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms Baltijos šalyse, todėl aktyviai investuojame į atsinaujinančios energetikos projektų vystymą, infrastruktūrą, išmanius energetikos sprendimus. Vykstant tokiai transformacijai labai svarbus savalaikis ir tinkamas visuomenės bei kitų interesų grupių informavimas, tad tikimės, kad „Integrity PR“ patirtis ir profesionalumas reikšmingai prisidės prie tinkamos ir efektyvios komunikacijos užtikrinimo“, – sako „Ignitis grupės“ Korporatyvinės komunikacijos vadovas Artūras Ketlerius.

„Didžiuojamės šiuo profesiniu laimėjimu ir pratęsta partneryste su „Ignitis grupe“. Galimybė dirbti su didžiausia energetikos įmonių grupe Baltijos šalyse, kuri įgyvendina strateginės svarbos projektus, keičia energetikos sektoriaus veidą ir aptarnauja platų klientų ratą, yra ir garbė, ir atsakomybė, ir įdomus profesinis iššūkis. Tikime, kad mūsų patirtis energetikos ir kitų sektorių komunikacijos srityje pasitarnaus „Ignitis grupės“ siekiui kurti atvirą dialogą su visomis svarbiomis interesų grupėmis“, – sako „Integrity PR“ direktorė Daiva Lialytė.

„Integrity PR“ yra viena iš didžiausių Lietuvoje ryšių su visuomene paslaugų įmonių. 2020 ir 2022 metais ji buvo pripažinta geriausia Lietuvoje komunikacijos paslaugų įmone „PR Impact Awards“ apdovanojimuose.

Be „Ignitis grupės“, „Integrity PR“ teikia komunikacijos paslaugas daugybei kitų šalies verslo įmonių ir organizacijų. Tarp jų – „Rimi Lietuva“, „Swedbank“, „Darnu Group“, „Go Vilnius“, „Pro bro“, „Omniva“, „Novaturas“, „CropLife Lietuva“, „Huawei Technologies“, „Inchcape“ ir kitos organizacijos bei prekės ženklai.