Viena didžiausių nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių Baltijos šalyse „Hanner“ pasirinko komunikacijos paslaugų partnerius – nuo kovo mėnesio jais tapo agentūra „Gravitas Partners“.

„Nekilnojamojo turto sektorius – itin konkurencingas ir dinamiškas, o komunikacijos vaidmuo jame labai svarbus. Rinkdamiesi partnerius kėlėme aukštus reikalavimus: dėmesį kreipėme į strategines įžvalgas, komandą ir konkrečius pasiūlymus. „Gravitas Partners“ patirtis, platus požiūris ir skirtingas komunikacijos sritis apimantis paslaugų spektras mūsų kriterijus atitiko geriausiai“, – pranešime žiniasklaidai teigia Arvydas Avulis, „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Daugiau nei dviejų dešimtmečių istoriją skaičiuojanti „Hanner“ yra viena didžiausių NT plėtros bendrovių Baltijos šalyse, šiuo metu aktyviai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Rumunijoje. Pernai „Hanner“ į gyvenamuosius ir komercinius NT projektus iš viso investavo 60 mln. eurų.

„Nekilnojamojo turto rinkoje konkurencija iš tiesų yra išskirtinė, tad šio sektoriaus komunikacijoje matome daug įdomių iššūkių. Galimybę dirbti su vienu iš didžiausių NT plėtotojų Baltijos šalyse laikome svarbiu įvertinimu. Esame orientuoti į savo klientų verslo tikslus, todėl sieksime, kad mūsų pasiūlyti sprendimai padėtų „Hanner“ sustiprinti savo pozicijas rinkoje ne tik komunikacijos, bet ir verslo prasme“, – sako komunikacijos agentūros „Gravitas Partners“ partneris Lukas Mikelaitis.

„Gravitas Partners“ įsteigta 2005 m., įmonėje šiuo metu dirba 20 specialistų. Tarp jos klientų – „Coca-Cola“, „Pigu.lt“, „Luminor“, „Unilever“, „Fitbit“, „DPD Lietuva“, „Hewlett-Packard“, „Wix.com“, „Energijos tiekimas“, „Betsafe“, „TVPlay Home“, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir kt. Įmonė yra viena iš Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) steigėjų, dalyvauja RSVA agentūrų veiklos standarto programoje. 2017 m. „Gravitas Partners“ apyvarta viršijo 1,4 mln. eurų, iš jų tiesioginės pajamos sudarė 424 tūkst. Eur.

M360