Integruotos komunikacijos agentūra „vipcommunications“ pradėjo teikti komunikacijos paslaugas investicinių nekilnojamojo turto (NT) projektų plėtros lyderei Lietuvoje bendrovei „Hanner“. Šiuo metu įmonė vykdo NT projektus Latvijoje ir Rumunijoje, keletas projektų jau įgyvendinti Rusijoje bei Ukrainoje.

„Hanner“ yra skaidri ir atvira kompanija, kuri siekia skelbti visus savo planus ir pasiekimus visuomenei. Suprantame tai, kad tiek vidinių aktualijų viešinimas, tiek ekspertinių įžvalgų pateikimas reikalauja profesionalaus informacijos valdymo, mokėjimo vaizdžiai ir suprantamai pateikti tą patirtį, kurią turime sukaupę bendrovės viduje, todėl pagridinis tikslas, pradėjus bendradarbiauti su „vipcommunications“, buvo ir yra minėtus procesus paversti efektyviais ir kokybiškais“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas „Hanner“ vadovas ir valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Agentūros „vipcommunications“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Darius Gudelis sako, kad NT rinka pasižymi itin didele komunikacijos konkurencija.

„Rengdami pasiūlymą komunikacijai, jautėme, kad NT rinka jau kurį laiką išgyvena pakilimo laikotarpį, kuris labai atsispindi ir rinkos dalyvių komunikacijos intensyvume, todėl vienas iš pagrindinių tikslų, kuriuos kėlėme tiek artimiausiu laikotarpiu, tiek ilguoju periodu – užimti tvirtas pozicijas viešoje erdvėje, stiprinti ekspertiškumo pozicijas ir atspindėti strategiškai svarbiausius įmonės vystomus projektus”, – teigia D. Gudelis.

Integruotos komunikacijos agentūra „vipcommunications“ teikia paslaugas ryšių su visuomene, žiniasklaidos planavimo, kūrybinių sprendimų, socialinių tinklų valdymo, renginių organizavimo bei TV produkcijos srityse. Tarp didžiausių bendrovės klientų yra „Swedbank“, „Kalnapilio–Tauro grupė“, buitinių ir profesionalių prietaisų gamintoja „Electrolux“, ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice“, koncernas „Achemos grupė“, „Lietuvos geležinkeliai“, kelionių organizatorius „Tez Tour“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją