Rinkodaros ir reklamos festivalis „White Square“, kuris vyks balandžio 17–19 dienomis Minske, pristatė savo programą, kurioje – žinomų profesionalų iš 20 skirtingų šalių pranešimai, aktualūs visiems, dirbantiems šioje srityje.

Planuojama, kad renginyje susirinks dalyviai iš 30 skirtingų šalių. Jie ne tik mokysis apie pasaulines tendencijas ar naujoves rinkodaros ir reklamos srityse, bet taip pat turės galimybę bendrauti su profesionalais iš Europos ir Nepriklausomų valstybių sandraugos šalių. Dauguma pranešėjų, atvykstančių į Baltarusijos sostinėje organizuojamą renginį, jau yra susišlavę „Kanų liūtų“, D&AD, „Effie“ ir kitus garsius apdovanojimus komunikacijos bei kūrybos srityse, todėl konferencijoje galės pasidalinti patirtimi.

Festivalis „White Square“ pristatė programą: surinko ekspertus iš 20 šalių

Šių metų festivalio šūkis „Your Moment is Now!“, kuriuo norima pabrėžti būtinybę susieti efektyvias rinkodaros praktikas su inovatyviais sprendimais. „Gyvename informacijos pertekliaus laikais, kai priimant sprendimus lemiamas vaidmuo vis dažniau atitenka emocijoms, vartotojų poreikiai keičiasi šviesos greičiu, ir kartais tampa sunku atskirti tikrai veikiančius rinkodaros įrankius nuo apgaulingų“, – skelbia organizatoriai.

Pranešėjai kalbės apie tai, kaip pritraukti vartotojų dėmesį vos per kelias sekundes, kaip sukurti veiksmingą rinkodaros strategiją, kaip komunikuoti moderniais laikais, nagrinės, kaip reklamą ir rinkodarą pakeitė skaitmenizacija ir kiti pasaulyje vykstantys pokyčiai, patars, kaip nenužudyti geros idėjos ir tt. Visą festivalio „White Square“ programą rasite čia.

Be to, festivalio metu vyks konkursas – kiekvienais metais norintys varžosi septyniose kategorijose: kūrybiškumo, ženklodaros (angl.branding), rinkodaros, kūrybos efektyvumo, skaitmeninių sprendimų, medijų ir socialinės reklamos. Nugalėtojus renka tarptautinė komisija.

Registracija į šį konkursą vyksta iki kovo 29 dienos.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją