Socialinis tinklas „Facebook“ ruošiasi pristatyti rinkai verslui pritaikytą tinklą „Facebook at Work“. Planuojama, kad jis pradės veikti maždaug po mėnesio.

Feisbuko atstovas portalui „The Information“ sakė, kad kompanijos galės naudotis šiuo tinklu mokėdamos pagal darbuotojų, kurie naudojosi jo paslaugomis, skaičių, kuris bus atnaujinamas kas mėnesį. Anksčiau feisbukas buvo žadėjęs, kad tokio tinklo bazinėmis paslaugomis bus galima naudotis nemokamai, o mokėti reikės tik už papildomas paslaugas. Visgi, planai pasikeitė.

Portalo „Techcrunch” šaltinių duomenimis, feisbukas pristatys projekto startą kartu pranešdamas apie naujas partnerystes su programinės įrangos kūrėjais, tarp kurių bus ir projektų valdymo įrangos kūrėjai „Asana”.

„Facebook at Work” bus pritaikytas kolegoms keistis idėjomis, stebėti užduočių įgyvendinimo procesą. Jame taip pat veiks pokalbių programa „Messenger”, veiks audio ir video skambučių galimybės. Prognozuojama, kad šios programos pranašumu prieš kitas darbui pritaikytas programas bus tai, kad ji bus lengvai atpažįstama ir perprantama vartotojams.

Taigi jau greit naršydami feisbuke galėsite sakyti, kad ne švaistote darbo skirtą laiką, o rūpinatės darbo reikalais.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją