Plečiasi vienos iš pirmaujančių Lietuvoje komunikacijos paslaugų agentūros „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ partnerių komanda. Agentūros partneriais tapo ilgamečiai „Fabulos“ komandos nariai: komunikacijos konsultantas, projektų direktorius Maksimas Reznikovas, agentūros strateginio planavimo vadovas Justas Nenėnas bei „Fabulos“ direktorė Raminta Rimkienė.

„Agentūros „Fabula“ stiprybė visuomet buvo čia dirbančių komunikacijai ir savo veiklai atsidavusių profesionalų komanda, kurioje subręsta geriausi šios srities ekspertai. Tai darsyk patvirtina patyrusių kolegų tapimas partneriais. Jų rato plėtra yra reikšmingas įvykis visai agentūrai: neabejojame, kad šis žingsnis suteiks dar daugiau energijos „Fabulai“ ir padės toliau likti šalies bei regiono komunikacijos paslaugų rinkos flagmane, kurti inovacijas, o svarbiausia − teikti aukščiausios kokybės komunikacijos paslaugas klientams“, − pranešime žiniasklaidai pažymi „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ valdybos pirmininkas Mykolas Katkus.

Korporacinės ir rinkodaros komunikacijos ekspertė Raminta Rimkienė nuo 2016 metų eina agentūros direktorės pareigas. R. Rimkienė ne tik rūpinasi „Fabulos“ verslo plėtra ir agentūros veikla, bet ir konsultuoja klientus rinkodaros, komunikacijos strategijos ir taktikos klausimais, yra ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto doktorantė.

Komunikacijos strateginio planavimo vadovas Justas Nenėnas prie „Fabulos“ komandos prisijungė 2005 metais. Аnalitikas, komunikacijos strategijos ir taktikos ekspertas, komunikacijos, reputacijos ir įvaizdžio tyrimų vadovas J. Nenėnas yra vienas didžiausią patirtį turinčių strategų Baltijos šalyse. Per savo veiklos „Fabuloje“ metus jis prisidėjo prie absoliučios daugumos agentūros klientų komunikacijos strategijų rengimo ir taktinio priemonių planavimo.

Komunikacijos konsultantas Maksimas Reznikovas agentūroje taip pat dirba nuo 2005 metų ir specializuojasi telekomunikacijų, prekybos, energetikos bei kitų verslo sektorių komunikacijos projektuose. Korporacinės ir viešojo sektoriaus, krizių komunikacijos ir valdymo, ryšių su žiniasklaida ekspertas M. Reznikovas eina „Fabula“ projektų direktoriaus pareigas ir teikia konsultacijas daugeliui stambiausių agentūros klientų.

Agentūros partneriai taip pat yra komunikacijos ekspertai M. Katkus, Žydrūnas Gaudiešius ir Lina Šliogerienė.

„Fabula Hill+Knowlton Strategies” veikia nuo 1999 m. Savo klientams – Lietuvos ir tarptautinėms bendrovėms bei organizacijoms, daugeliu atvejų – savo srities lyderėms, − „Fabula“ teikia plataus spektro komunikacijos paslaugas. Agentūroje dirba daugiau kaip 30 konsultantų ir komunikacijos specialistų.

M360