„Stiprindami savo komandą talentais siekiame įgyvendinti „Fabulos“ viziją ir kurti sėkmingiausią komunikacijos sprendimų bendrovę Baltijos šalyse, teikiančią klientams visas svarbiausias komunikacijos ir rinkodaros paslaugas bei kompetencijas. Šiuo metu „Fabula“ telkia itin stiprias korporacinės, rinkodaros ir skaitmeninės komunikacijos specialistų komandas. Neabejoju, kad Lino prisijungimas tam suteiks reikšmingą impulsą“, – pranešime žiniasklaidai komentuoja Raminta Rimkienė, agentūros „Fabula Rud Pedersen Group“ direktorė.

L. Migonis patirtį kaupė dirbdamas tokiose kūrybinėse agentūrose kaip „Love“, „TBWA Vilnius“, „Not Perfect“, „TRUTH“. Kūrybininko darbai yra įvertinti „Baltic Best“, „Adrenalinas“, „Password“ apdovanojimais. Tarp didžiausių Lino klientų – „Telia Lietuva“, „Maxima“, „Rimi“, „Lidl“, „Swedbank“, Šiaulių bankas, „Švyturys – Utenos alus“, „Volfas Engelman“, „Vilkmergės alus“, „Eurovaistinė“, „Kesko Senukai Lithuania“, „Red Bull“ ir daugelis kitų garsių prekės ženklų.

Iki šiol agentūros kūrybos vadovės pareigas ėjusi Eglė Počiuipaitė tampa „Fabulos“ meno vadove. Ji daugiau telksis į vaizdinės komunikacijos sprendimų kūrimą ir šios srities projektų įgyvendinimą agentūroje.

„Fabula Rud Pedersen Group“ veikia nuo 1999 m. ir teikia plataus spektro komunikacijos paslaugas. Agentūroje dirba daugiau kaip 30 konsultantų ir komunikacijos specialistų. Nuo šių metų vasario „Fabula“ yra tarptautinės strateginių komunikacijos konsultacijų įmonių grupės „Rud Pedersen Group“, viena pirmaujančių ir sparčiausiai augančių komunikacijos paslaugų grupių Šiaurės ir Vidurio Europoje, narė.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės