„Apdovanojimų komisijoje – skaitmeninės rinkodaros profesionalai iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Švedijos, Ispanijos ir daugybės kitų Europos šalių, finalininkų gretose esame kartu su didelėmis agentūromis iš Lenkijos, Slovėnijos, Kroatijos. Kampanijos, kurios pateko į finalininkų gretas, pasiekė itin gerų rezultatų, viršijo klientų lūkesčius per aktyviausius el. komercijos laikotarpius – Juodąjį penktadienį ir Kalėdas“, – komentuoja Aurimas Paulius Girčys, skaitmeninės rinkodaros agentūros „APG Media“ vadovas.

„inOrbit“ komisijos į trumpuosius finalistų sąrašus įtrauktos trys skirtingos agentūros kampanijos, kurios nominuotos net šešiose kategorijose. „myBee LT“ ir „SandOffices“ kampanijos pateko tarp geriausių organinės paieškos panaudojimo atvejų, „Nostra“ ir „LinenTales“ buvo įvertintos kaip geriausiai panaudoję mokamos žiniasklaidos kanalus, „myBee LT“ nominuotas kaip geriausias SEO atvejus automobilių rinkos kategorijoje, o „LinenTales“ – kaip geriausia skaitmeninės rinkodaros kampanija mažmeninės prekybos ir mados kategorijose.

„Pavyzdžiui, „LinenTales“ Juodojo penktadienio kampanijai iškeltas tikslas buvo padidinti pelną 20 proc., šį rezultatą viršijome. „Nostra“ atveju Kalėdų kampanija pasiekė 29 proc. geresnius nei norėta rezultatus. „myBee LT“ SEO strategija leido iškelti norimą raktažodį į pirmąją poziciją vos per pirmą darbo mėnesį. Visa tai yra klientų pasitikėjimo mumis ir komandos strateginių įgūdžių rezultatas, džiugu, kad buvome įvertinti ir Europos lygmeniu“, – sako A. P. Girčys.

„inOrbit“ geriausios skaitmeninės rinkodaros kampanijos bus apdovanotos balandžio 10 d. „inOrbit“ skaitmeninės rinkodaros konferencija vyksta daugiau nei 10 metų, kasmet sutraukia per 500 žiūrovų ir pasaulinio lygio skaitmeninės rinkodaros ekspertų. „inOrbit“ skaitmeninės rinkodaros apdovanojimai šiemet organizuojami pirmą kartą.