V. Bruveris sakė, kad gavęs šį pasiūlymą ilgai nesvarstė: „Nebuvo sunku apsispręsti, nes tai yra viliojantis kūrybinis iššūkis“.

Jis teigė sau kelsiantis tikslą naujienų agentūrą ELTA paversti viena iš stipriausių, pajėgiausių naujienų agentūrų Lietuvoje.

„ELTA turi būti ne tik kokybiškos informacijos šaltiniu, bet ir viena iš inovatyviausių žiniasklaidos priemonių – ji turi žengti inovatyviomis kryptimis ir žengti priekyje kitų“, – sakė V. Bruveris.

Naujasis ELTA vyr. redaktorius taip pat planuoja daug dėmesio skirti interaktyviems sprendimams, leidžiantiems bendrauti su auditorija: „ELTA turėtų būti ne vien Lietuvos naujienų agentūra, ne tik čia turėtų būti jos darbo laukas, bet taip pat planuojame tarptautines sąveikas, žurnalistines informacines partnerystes, pavyzdžiui, tos pačios Ukrainos kryptimi“.

V. Bruveris tikisi, kad jam taip pat pavyks rasti laiko ir kūrybinei veiklai. „Pagrindinis darbas bus čia, nes jis tikrai reikalaus jėgų ir laiko. Bet liks ir kitos įvairiausios veiklos – laidos, autoriniai projektai: stengsiuosi išlaikyti ir šitą savo profesinę sritį, kiek leis pagrindinės pareigos. Tuo labiau, kad vadovavimas agentūrai ELTA, ją verčiant šiuolaikiška, inovatyvia platforma, netrukdys ir mano autorinei kūrybinei veiklai kaip laidų vedėjo ar komentatoriaus, taip pat tarptautinėms partnerystėms – visa tai bus galima ir ELTA vadovo rėmuose. Ne tik galima, bet ir būtina bus“, – sakė jis.

D. Juozaitytė, pastaruoju metu dirbusi „Delfi“ reklamos projektų vadove, džiaugiasi matydama didelį naujienų agentūros ELTA potencialą. „Labai įdomu imtis šio iššūkio, vadovauti seniausiai Lietuvoje dirbančiai naujienų agentūrai, kurioje dirba daugybė savo darbą išmanančių profesionalų. Tikiu, kad sujungus jų žinias, patirtį ir kompetencijas su pamokomis, kurias išsinešu iš darbo daugiau nei dvidešimt metų lyderio pozicijas Lietuvoje užimančiame naujienų portale, galime kartu pasiekti dar aukštesnių rezultatų“, – kalbėjo ji.

Lietuvos naujienų agentūros ELTA „Ekspress Grupp“ įsigijimo sandoris buvo sudarytas 2022 metų gegužės 31 dieną. Tiek „Delfi“, tiek ELTA vienija tikslas ir toliau naujienų agentūros klientams siūlyti patrauklų turinį ir paslaugas. Šiuo metu naujienų agentūra turi 24 darbuotojus ir per 200 klientų. ELTA ir toliau rengs politikos, verslo, kultūros naujienas, bei vystys didžiausią šalyje fotonuotraukų archyvą, o artimiausiu metu numatomos naujos investicijos, kurios leis rinkai pasiūlyti naujų turinio formų.

Sandorio šalys sutarė neviešinti susitarimo sumos ir kitų sąlygų. Sandorį juridiškai planuojama užbaigti trečią 2022 metų ketvirtį.

„AS Ekspress Grupp“ – lyderio pozicijas užimanti žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. Bendrovė taip pat valdo elektroninę bilietų pardavimo platformą ir fizinių bilietų platinimo tinklą Latvijoje ir Estijoje. 1989 metais veiklą pradėjusi „Ekspress Grupp“ šiuo metu turi beveik 1400 darbuotojų, jai priklauso skaitomiausi naujienų portalai Baltijos šalyse, leidžiami populiariausi dienraščiai ir savaitraščiai, taip pat dauguma populiariausių žurnalų Estijoje.