Jau nuo šios savaitės kiekvieną penktadienį 11 val DELFI TV žiūrovų lauks speciali tiesioginė iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ laida, kurioje diskusijas apie idėjas moderuos žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

„Iniciatyvoje pasiūlyta labai gerų idėjų: ne tik tokių, kurios vertos diskusijų, bet ir tokių, kurios, bent mano požiūriu, akivaizdžiai vertos įgyvendinti. Dar ne su visomis spėjau susipažinti, bet iš to, ką mačiau, jų tikrai yra ne viena ir ne dvi. Šios laidos bus labai gera proga jas aptarti įvairiais pjūviais: juk kaip kitaip nei diskutuojant galima išgryninti tas idėjas, kurios pirmiausiai pačiai visuomenei turi atrodyti vertos įgyvendinti. Jei aš galėsiu prie to prisidėti – labai džiaugiuosi“, – sakė E. Jakilaitis.

Žinomas žurnalistas sakė, kad jam šis projektas labai įdomus tuo, kad interneto televizija turi visai kitokią energetiką nei įprastas televizijos eteris. „Internetas kaip žiniasklaidos platforma yra labai didelis, daug pasiekiantis, skaitomas ir matomas kanalas. DELFI TV žiūrimumas tikrai yra didelis, pasiekiema labai didelė auditorija ir man labai įdomus ir patrauklus tas online žiūrovų įsitraukimas“, – kalbėjo E. Jakilaitis.

E. Jakilaitis juokėsi, kad dar vienas jam neįprastas aspektas bus ir eterio laikas darbo dienos metu. „Visą gyvenimą vesdavau laidas, kurios rodomos vakare. Beveik niekada nesu sveikinęsis kitaip nei „labas vakaras“, na, gal kelis kartus. Dabar vėlgi bus visai kitokia energetika, kai žmonės tave matys ne po darbų, kai jie jau grįžę namo ir linkę apibendrinti dieną, o darbo dieną, realiu laiku, kai jie dar dirba, kažką kuria ir galvoja“, – sakė jis.

Pirmajai laidai besiruošiantis E. Jakilaitis žadėjo, kad ir šiose laidose neatsisakys aštraus požiūrio: „Kviesdami pašnekovus pirmiausia stengsimės, kad idėjas pristatytų jų autorius. Juk jis turi tam tikrą santykį, aistrą, jis tiki ta idėja, ja dega, jei pats pasiūlė, viską apmąstęs suformulavo. Tačiau taip pat turėsime ekspertus, vertintojus, pasisakančius už ir prieš: kiekviena idėja visuomet turi ir palaikytojų, ir priešininkų. Tai tikrai nebus malonūs pokalbiai prie arbatėlės: tiesiog taukšti aš net nemokėčiau, esu iš tų žurnalistų, kurie linkę ieškoti problemų, per daug džiūgauti man nebūdinga“.

E. Jakilaitis užsiminė šią laidą matantis kaip didesnio bendradarbiavimo su naujienų portalu DELFI pradžią. „Galvojame bendradarbiauti su šimtmečiui skirtais dokumentiniais projektais, taip pat turime ir kitokių idėjų, apie kurias savo laiku pranešime, bet jau esame aptarę daugelį dalykų“, – sakė jis.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją