Viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių, tarptautinio siuntų pristatymo tinklo dalis „DPD Lietuva“ pradėjo bendradarbiauti su nauju komunikacijos partneriu – komunikacijos agentūra „Paperplanes“.

Agentūra su „DPD Lietuva“ partnerystę pradėjo dar 2014-aisiais – buvo atsakinga už komunikaciją socialiniame tinkle „Facebook“, aplikacijų kūrimą.

„Renkantis komunikacijos partnerį įtaką darė sėkmingas bendradarbiavimas kuriant bendrą strategiją socialinei erdvei, nuoširdus gilinimasis į kliento poreikius bei įvairialypė agentūros patirtis komunikacijos srityje. Tikimės, jog kūrybiškas agentūros požiūris ir pasiūlyti komunikacijos sprendimai leis ir toliau stiprinti mūsų, kaip patikimo siuntų pristatymo ir logistikos partnerio, įvaizdį”, – panešime žiniasklaidai cituojamas „DPD Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims Gabrielius Bilevičius.

Tarp „Paperplanes“ klientų – statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas „Knauf“, Medicinos bankas, inovatyvių medicinos technologijų atstovai „Microlife Lietuva“, lietuviškų čiužinių ir lovų gamintojas „Lonas“.

UAB „DPD Lietuva“ yra Lietuvos siuntų pristatymo per kurjerius rinkos lyderė, siūlanti efektyvius logistinius sprendimus įvairioms verslo šakoms.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją