Buvęs BMW dizaino vadovas Karimas Habibas paskirtas „Nissan Motors Co" prabangių ir sportinių automobilių grupės „Infiniti" dizaino vadovu. Naująsias pareigas jis pradės eiti nuo 2017 m. liepos 1 dienos, praneša „Autoevolution".

K. Habibas prisidėjo kuriant tokius prekės ženklus kaip BMW ir „Daimelrs AG".

Nuo šių metų liepos 1 dienos K Habibas dirbs „Nissan" technikos centre Acugio mieste (Japonija), iš čia jis vadovaus projektų grupėms Japonijoje, Kinijoje (Pekine), JAV (San Diege) ir Didžiojoje Britanijoje (Londone). K. Habibas bus pavaldus neseniai paskirtam „Nissan Motor Corp." vyriausiajam dizaino viceprezidentui Alfonsui Albaisai.

Anksčiau Japonijos koncerno vyriausiojo dizainerio pareigas ėjo Širas Nakamura (Shiro Nakamura).

Iš Libano kilęs K. Habibas savo karjerą pradėjo koncerne BMW, kur buvo atsakingas už ankstesnės kartos „BMW 7" serijos modelius ir CS koncepcinį modelį. 2009 metais jis perėjo į „Mercedes-Benz", kur kūrė „Mercedes F700" ir „Mercedes F800" modelių dizainą, taip pat prisidėjo kuriant dabartinio „Mercedes-Benz C-Class" ir naujojo „Smart" dizainą.

Maždaug po dvejų metų K. Habibas grįžo į BMW, kur buvo atsakingas už koncepcinių modelių, tokių kaip X1, X2 ir „CSL H>mage", dizainą.

ELTA

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją