Gegužės 20 d. TV3 Grupė ir JAV kompanija „Discovery Inc.“ pranešė apie turinio paslaugos „discovery+“ paleidimą Baltijos šalyse. Nauja strateginė partnerystė apima pasaulinę tikro gyvenimo pramogų turinio paslaugą „discovery+“, kuri žiūrovams nuo šiandien prieinama išskirtinėje aplinkoje naujos kartos televizijoje – „Go3“.

„Go3“ vartotojai dabar galės mėgautis itin plačiu turinio pasirinkimu iš „Discovery“ žymiausių pasaulinių prekės ženklų, įskaitant „Discovery Channel“, TLC ir „Eurosport“, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Šiemet „discovery+“ žiūrovai per „Go3” Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galės mėgautis kiekviena įsimintina Tokijo Olimpinių žaidynių akimirka per „Eurosport“. „discovery+” vartotojai gaus prieigą prie net 8 papildomai atsirandančių (ang. „pop-out“) olimpiados kanalų ir daugiau nei 50 papildomų tiesioginių transliacijų (ang.„streams“), skirtų olimpinėms žaidynėms. Be to bus užtikrinta plačiausia „Eurosport“ turimų aukščiausio lygio sporto renginių pasiūla, tokių kaip „Didžiojo kirčio“ teniso turnyrai „Australian Open“, „Roland-Garros“, „US Open“, viso „Grand Tour“ serijos varžybos, įskaitant didžiausias ir populiariausias dviračių lenktynes „Tour de France“.

„discovery+“ „Go3“ sujungia „Discovery“ turimą dokumentikos ir pramogų biblioteką su sportu ir kviečia gerbėjus mėgautis geriausiomis laidomis, personažais ir sporto žvaigždėmis, kada ir kur tik nori. „Go3“ vartotojams skirtame turinio pasiūlyme yra daugybė priklausomybę sukeliančių laidų ir dokumentinių filmų, tokių kaip visame pasaulyje itin populiarios programos „Nuogi ir įbauginti“, „90-ties dienų sužadėtinis“, „Mirtiniausias laimikis“, „Aukso karštinė“, „Suknelei – taip: ir varge, ir sveikatoje“ taip pat „discovery+“ originalus turinys – „Donaldas Trampas: ypatingas apsimestinumas“, „Kas nužudė Maradoną?“, „Vakcinos nuo koronaviruso sukūrimas“, „Amy Schumer mokosi gaminti maistą: necenzūruota“, „Estonia“ ir dar daugiau įdomiausio turinio.

Jamie Cooke, „Discovery“ grupės viceprezidentas ir generalinis direktorius Vidurio ir Rytų Europoje, Vidurio Rytuose, Afrikoje ir Rusijoje sako: „Discovery“ visada ieško tinkamų partnerių, kad plėstų savo verslą ir paliktų pasaulyje pėdsaką, o „TV3 Grupė“ yra įsitvirtinęs žaidėjas regione. „discovery+“ išsiskiria iš kitų turinio transliacijų paslaugų tuo, kad yra apima tikrojo gyvenimo pramogas, įskaitant sportą. Mūsų produktas papildo „Go3” pasiūlymą. „Discovery“ turi savybę apjungti tai ką galime geriausia pasiūlyti, žymius pasaulinius prekės ženklus, tarptautinį tinklą ir įgytas žinias su TV3 Grupės turiniu ir patirtimi. Džiaugiuosi galėdamas pradėti šią kelionę kartu su „Go3“ ir esu laimingas, kad jų žiūrovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo šiol galės mėgautis mūsų itin mylimu turiniu.“

Christian Anting, TV3 Grupės generalinis direktorius teigia: „Mes džiaugiamės šia partneryste ir „discovery+“ veiklos pradžia Baltijos šalyse. Kartu mes suteiksime savo žiūrovams neprilygstamą patirtį su prieiga prie pasaulyje žinomų prekių ženklų „Discovery“ ir „Eurosport“ itin plataus turinio. Visi mūsų, rinkoje pirmaujančios „Go3“ platformos, vartotojai turės galimybę mėgautis ir tyrinėti ir „discovery+“ turinį be papildomo mokesčio iki liepos 20 d. Kartu apjungiame geriausias pasaulyje dokumentikos ir sporto pramogas su unikalia vartotojų patirtimi“.

„Aš labai džiaugiuosi „discovery+“ paleidimu naujos kartos televizijoje „Go3“. Tik praėjusių metų gruodį mes pradėjome „discovery+“ diegimą visame regione, o dabar kartu su partneriais tęsiame kelionę link įsitvirtinimo skaitmeninėje aplinkoje, “– sakė Ekaterina Mihajlovic, „Discovery“ platinimo ir verslo plėtros direktorė Šiaurės bei Rytų Europoje ir Turkijoje.

M360
www.DELFI.lt