Televizijos kanalas „Delfi TV“ nuo birželio 1-os dienos jau pasiekiamas ir išmaniosios televizijos „Go3“ vartotojams.

„Delfi“ rinkodaros vadovas Irmantas Matilionis sako, kad nors televizijos kanalas „Delfi TV“ pradėjo veikti daugiau nei prieš metus, toliau yra intensyviai dirbama tiek kuriant dar aukštesnės kokybės turinį, tiek ieškant būdų, kaip jį kuo patogiau galėtų vartoti kiekvienas norintis.

„Norime, kad „Delfi TV“ žiūrovams būtų patogiai pasiekiamas jų pamėgtose platformose, todėl džiaugiamės pradėję bendradarbiauti su išmaniąja televizija „Go3“, kuri nuolat ieško, kokiu turiniu pradžiuginti savo vartotojus. Tikimės, tai, kad nuo šiol jie galės žiūrėti ir „Delfi TV“, jiems bus malonus atrasimas“, – sako I. Matilionis.

Jam antrina Justinas Docka, „Go3“ programų direktorius: „Naujos kartos televizija „Go3“ tvirtai išlaiko lyderės pozicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione. Partnerystė su „Delfi TV“ papildys ir sustiprins turimą tiesioginių televizijos kanalų pasiūlą“.

„Delfi TV“ – nemokamas televizijos kanalas, pasiekiamas visos Lietuvos gyventojams.

„Delfi TV“ atskiru televizijos kanalu visoje Lietuvoje pradėjo veikti 2020 m. pradžioje. Jame žiūrovams siūlomas išskirtinis tik lietuviškas turinys, ilgiausia žinių laida „Delfi diena“, tiesioginės transliacijos ir daugiau nei 50 autorinių laidų, tarp kurių – tokios žiūrovų pamėgtos laidos kaip „Kitokie pasikalbėjimai“, „Aš Ikona“, „Alfo didysis kulinarinis šou“, „Orijaus kelionės“ ir daug kitų.

M360