Pagrindinio naujienų portalo DELFI skaitytojai ir liepą nesiliovė domėtis karščiausiomis Lietuvos ir užsienio naujienomis. Ypatingo jų susidomėjimo sulaukė DELFI specialiojo korespondento Dainiaus Sinkevičiaus straipsnių ciklas apie Pravieniškių mafiją.

Naujienų portalas DELFI, kuriame kasdien apsilanko daugiausiai skaitytojų, liepą neturėjo kada nuobodžiauti. Neįprastos Lietuvą skandinusios liūtys, po kliūčių vis dėlto įvykusi „Misija Sibiras“, viso pasaulio dėmesį prikausčiusi Tailando urve įstrigusių berniukų gelbėjimo istorija, Dalios Grybauskaitės susitikimas su Donaldu Trumpu ir Emmanueliu Macronu – tai tik kelios daugiausiai skaitytojų dėmesio sulaukusios temos.

Itin daug atgarsių sulaukė liepą pradėtas publikuoti D. Sinkevičiaus straipsnių ciklas „Pravieniškių mafija“, kuriame autorius atskleidžia stulbinančius nusikalstamojo pasaulio užkulisius. Populiariausią šio ciklo straipsnį apie nerašytus zonos įstatymus perskaitė beveik 400 tūkst. DELFI skaitytojų.

Šis straipsnių ciklas neliko nepastebėtas ir valdžios atstovų – antradienį dėl situacijos Pravieniškių pataisos namuose buvo sušauktas skubus Teisingumo ministerijos susirinkimas, kurio metu ministras Elvinas Jankevičius viešai padėkojo D. Sinkevičiui už tai, kad iškėlė problemas, aktualias ne tik šiai, bet ir kitoms Lietuvoje esančioms įkalinimo įstaigoms.

„D. Sinkevičius atliko neįtikėtino sudėtingumo darbą ir toliau dirba jį tęsdamas. Girdime žmonių atsiliepimus, kurie pasakoja nekantriai laukiantys naujų šio ciklo straipsnių, matome tai liudijančius didžiulius skaitomumo rodiklius, bet, svarbiausia, tampame liudininkais proceso, kai šie straipsniai išties inicijuoja pokyčius ir, tikėkimės, įsisenėjusios problemos pagaliau bus sprendžiamos“, – sako DELFI vyr. redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė.

DELFI TV liepą populiariausi buvo su orais susiję reportažai: žiūrovai tiek stebėjo, kaip stichijų šėlsmą užfiksavo DELFI TV komanda, tiek patys dalinosi savo įspūdžiais. „Vasaros pradžioje atnaujinome DELFI TV ir jau matome, kad tai pasiteisino: vis daugiau žmonių nori ne tik skaityti naujienas, bet ir žiūrėti video reportažus, ir jie naudojasi DELFI TV jiems siūlomomis galimybėmis“, – sako R. Lukaitytė-Vnarauskienė.

Šiuo metu DELFI grupei priklauso skaitomiausias kiekvieną dieną naujienų portalas DELFI su visa eile teminių kanalų, skirtų įvairioms auditorijoms ir skelbimų portalas „Alio.lt”. DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“. Tai žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. „Ekspress Grupp“ Lietuvoje taip pat priklauso ir reklamos paslaugų internete bendrovė „Adnet media“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją