Jei dar nesate „Delfi Plius“ bendruomenės narys, dabar – pats metas juo tapti. Tuo labiau, kad tai padaryti visiems norintiems dabar dar paprasčiau: žinomiausios Lietuvoje mokamo turinio platformos „Delfi Plius“ prenumeratą nuo šiol galima įsigyti ir „Perlo“ terminaluose visoje Lietuvoje.

Prieš trejus metus pradėjusi veikti mokamo turinio platforma „Delfi Plius“ sėkmingai auga ir plečia savo skaitytojų ratą – šiuo metu ji jau turi apie 24 tūkst. prenumeratų.

„Skaitytojams siūlome platų temų spektrą – čia galima rasti tiek naudingos informacijos, ekspertų įžvalgų susijusių su ekonomika, verslu, politika, tiek straipsnių besidomintiems istorija, mokslu ar technologinėmis naujienomis, tiek pramoginio turinio, norintiems praskaidrinti dieną. Siekiame, kad kiekvienas nuolat rastų kažką sau artimo ir įdomaus – džiaugiamės, kad skaitytojai tai įvertina, ką rodo nuolat augantis prenumeratorių skaičius“, – sako „Delfi Plius“ vadovė Julija Vercinskė.

Julija Vercinskė
Julija Vercinskė
© DELFI

Pasak jos, visgi, svarbu ne tik užtikrinti aukštos kokybės turinį, bet ir tai, kad visiems būtų patogu jį vartoti jiems įprastais būdais.

„Didžioji dalis prenumeratorių tiesiog užsisako „Delfi Plius“ apsilankę portale, ką galite padaryti bet kuriuo metu. Visgi, sulaukiame ir telefono skambučių, elektroninių laiškų, netgi gyvai į redakciją ateinančių žmonių, kurie domisi, kokie yra kiti galimi būdai įsigyti „Delfi Plius“ prenumeratą. Tad nuo šiol jiems jau galime pasiūlyti susirasti artimiausią „Perlo“ terminalą ir ten, galbūt kartu su mokesčiais už kitas paslaugas, susimokėti už tai, kad nuo šiol ir jums būtų pasiekiamas išskirtinis „Delfi Plius“ turinys“, – kalba J. Vercinskė.

„Perlo“ terminaluose bus galima įsigyti 1 mėnesio „Delfi Plius“ prenumeratą už 4,49 Eur, pusmečio – už 19,19 Eur arba metų už 29,99 Eur.

M360