Tradiciniuose „LOGIN“ interneto apdovanojimuose kviečiame atiduoti savo balsą ir už jiems nominuotus išskirtiniausius praėjusių metų DELFI projektus.

DELFI mobilioji programėlė - nuolat atnaujinama, inovatyvi, atitinkanti pasaulinius standartus, pritaikyta Android ir iOS vartotojams. Per pastaruosius metus buvo pristatyti keli šios programėlės atnaujinimai, leidžiantys skaitytojams dar patogiau naršyti naudojantis šia programėle, atsirinkti ir pasižymėti būtent jiems aktualias naujienas, atsižvelgiant į vartotojų įpročius buvo atnaujintas programėlės dizainas. Savo balsą atiduoti galite čia.

2016 m. rinkai buvo pristatytas specializuotas rinkodaros ir komunikacijos portalas M360. Lietuvos ir užsienio rinkodaros naujienų apžvalgos, ekspertų interviu ir komentarai, profesionalų patarimai ir įkvepiantys pavyzdžiai iš viso pasaulio – visa tai apima vienas profesionalams skirtas portalas. M360 nominuotas trijose kategorijose: interneto svetainės, žiniasklaidos portalo ar tinklalapio ir metų starto.

Žiniasklaidos portalo, projekto ar tinklalapio kategorijoje taip pat galite balsuoti už pirmą oficialų NBA interneto puslapį Lietuvoje. DELFI ir NBA suteikia Lietuvos NBA gerbėjams galimybę naujausias NBA aktualijas ir išskirtinį lygos turinį matyti unikaliu lietuvišku požiūrio kampu. Reportažai iš NBA užkulisių, analizės, video medžiaga ir kitas turinys. Balsavimas čia.

Kiti nominuoti DELFI projektai:

Alio.lt dviejose kategorijose: E-paslaugos ar produkto tinklalapis ir mobilioji programėlė

Lietuvos Įtakingiausieji

Černobylis – negyjanti žaizda

Balsuok 2016

Dakaro ralio tiesioginės transliacijos

Su Pauliumi Garkausku po Rio De Žaneiro Vidigal lūšnyną

DELFI chatbot’as

DELFI pokštas

DELFI eglutės rinkimai

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją