DELFI Lietuva pajamos iš interneto 2018 m. augo 12,67 proc. lyginant su 2017 m. ir siekė 9,72 mln. eurų. Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją) šiuo laikotarpiu augo 4,23 proc. iki 1,87 mln. eurų.

DELFI Lietuva augimo tendencijas išlaiko pastaruosius penkerius metus. 2014 m. DELFI Lietuva pajamos siekė 5,9 mln. eurų, o EBITDA 1,3 mln. eurų ir nuo to laiko abu šie rodikliai nuosekliai augo.

„Džiaugiamės, kad visus pastaruosius penkerius metus mums pavyko kasmet pralenkti patiems save – tai ir yra pati svarbiausia konkurencijos forma. Per tą laiką DELFI įsitvirtino rinkoje ne tik kaip objektyviausias ir patikimiausias naujienų portalas, bet ir kaip įmonė, galinti pasiūlyti veiksmingus komercinius sprendimus ir nuolat turinti naujų originalių idėjų. Niekada nestovime vietoje, eksperimentuojame, imamės naujų veiklų ir rezultatai rodo, kad tai veikia“, – kalbėjo DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

Pajamos iš interneto
Pajamos iš interneto
© DELFI
EBITDA
EBITDA
© DELFI

DELFI valdančios Estijos žiniasklaidos grupės „Ekspress Grupp“ pajamos 2018 m. siekė 69,1 mln. eurų ir lyginant su 2017 m. išaugo 8 proc. (2017 m. grupės pajamos buvo 63,7 mln. eurų).

„Ekspress Grupp“ EBITDA 2018 m. siekė 4,21 mln. eurų, tai yra, 37 proc. mažiau nei 2017 m. (6,71 mln. eurų).

Šiuo metu DELFI grupei priklauso skaitomiausias kiekvieną dieną naujienų portalas DELFI su visa eile teminių kanalų, skirtų įvairioms auditorijoms ir skelbimų portalas „Alio.lt”. DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“. Tai žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. „Ekspress Grupp“ Lietuvoje taip pat priklauso ir reklamos paslaugų internete bendrovė „Adnet media“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją