Vienas iš sudėtingiausių daugelio Lietuvos įmonių iššūkių – rasti ir įtikinti prisijungti prie jų dirbti talentingus darbuotojus. Vis dažniau tam pasitelkiami ir įmonių vidinį gyvenimą parodantys vaizdo įrašai.

Tokiu keliu nusprendė eiti ir įmonė „Tesonet“, kai jai prireikė daugiau darbuotojų. Jos atstovai pastebi, kad vaizdo įrašas veikia kaip vienas iš įrankių įvaizdžiui formuoti, be to, jis padeda pasiekti net tuos potencialius darbuotojus, kurie jau turi darbą ir pasiūlymų skelbimuose tiesiog neieško.

Pasak pranešimo žiniasklaidai, vienas iš pagrindinių darbuotojų atrankai skirtų vaizdo įrašų privalumų yra tas, kad jis veikia tarsi filtras. Parodžius įmonės vidinį gyvenimą, potencialūs darbuotojai gali nuspręsti, ar jiems priimtina įmonės kultūra.

„Be abejo, tai pasiteisina tik tada, kai parodomas realus įmonės veidas. Kam apsimesti, kai ilgai kurtam ir komunikuotam įvaizdžiui gresia rizika subliūkšti? Juk tikslingiausia, kai naujų darbuotojų lūkesčiai atitinka tikrovę“, - teigiama pranešime.

Užduotį sukurti tokį klipą „Tesonet“ patikėjo kūrybos studijai „Wide Wings“, kuri pasirinko į konservatyvų darbuotojų atrankos pasaulį įnešti naujų vėjų – „vlog“ stiliaus dokumentiką. Tam, kad būtų išlaikytas natūralumas, kaip ir daugelis „vlog’ų“, ši istorija neturėjo detalaus scenarijaus su iš anksto paruoštu tekstu.

Visi šie sprendimai, kartu su buitiniais kadrais iš įmonės gyvenimo, padėjo sukurti nesuvaidintą realybę bei suteikė galimybę „Tesonet“ vadovams „akis į akį“ pristatyti savo įmonę potencialiems darbuotojams.

Tesonet from Wide Wings on Vimeo.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją