Lenkijos institutas Vilniuje bendradarbiaudamas su Lenkijos nacionaline akademinių mainų agentūra NAWA, vasarį tradiciškai reklamuoja Lietuvoje galimybes studijuoti Lenkijoje. Šių metų reklaminės kampanijos šūkis: „Būk kaip Čiurlionis! Studijuok Lenkijoje!“.

Daugiausiai dėmesio bus skiriama reklamuoti meninių krypčių aukštųjų mokyklų studijas. Vilniečiai gatvėse matys didelio formato plakatus, vyresniųjų klasių moksleiviai susipažins su kampanija žurnalų „Kur stoti?“ ir „Kuo būti?“ viršeliuose bei iš reklamų socialiniuose tinkluose, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Kampanija vyksta Tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos „Studijos 2019“ metu.

Čiurlionis tapo reklamos herojumi
© Organizatorių nuotr.

Lenkijos institutas Vilniuje pristatys galimybes studijuoti Lenkijoje bei sėkmingas studentų ir absolventų istorijas įvairiuose renginiuose Lietuvoje, pvz. vasario mėn. tarptautiniame Šoblės studentų kino festivalyje dalyvaus ir dirbtuves Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentams ir visiems besidomintiems kino menu ves lenkų režisieriai ir filmų kūrėjai iš Katovicų.

Kūrybiniu potencialu išsiskiriantys žmonės Lenkijoje gali rinktis iš kelių dešimčių studijų krypčių dailės, muzikos akademijose, aukštosiose kino, teatro mokyklose ar tarpdisciplininėse mokymo įstaigose. Didelė dalis studijų vyksta taip pat ir užsienio kalbomis.

Pagrindinis kampanijos personažas – lietuvių kompozitorius ir tapytojas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis 1894-1899 m. studijavo Varšuvos muzikos institute, o 1904-1906 m. – Varšuvos dailės akademijoje.

Organizatoriai: Lenkijos institutas Vilniuje, Lenkijos nacionalinė akademinių mainų agentūra NAWA.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją