Pokyčiai „Čili Holdings“ tęsiasi – rinkodaros vadovu prieš kelias dienas dirbti pradėjo Andrius Šilovas. Iki tol holdingo rinkodara ir plėtra rūpinosi Jonas Karosas, rugpjūčio pabaigoje tapęs holdingo vadovu. Andrius Šilovas prieš tai dirbo bendrovėje „Biovela Group“ prekės ženklo vadovu.

„Pasikeitus mano pozicijai buvo natūralu, kad reikalingas stiprus žmogus, kuris perimtų pradėtus darbus ir pradėtų naujus projektus. Mūsų planai – išlikti restoranų tinklo lyderiais ir būti vienu pirmųjų pasirinkimų, kai žmonės galvoja apie picas ar vietas laisvalaikiui. Todėl būtina stipri holdingo vadovų komanda“, – pranešime žiniasklaidai sakė J. Karosas.

Pasak A. Šilovo, jis pokyčiams pasiryžo įvertinęs restorano tinklų veiklą per pastaruosius porą metų. „Norėjau tapti šios įmonės dalimi. Pamačiau, kaip sparčiai keičiasi „Čili Pizza“ restoranai, supratau, kad tai puikus laikas realizuoti savo sukauptą patirtį maisto pramonės rinkodaroje. Džiaugiuosi, kad prisijungiau prie labai stiprios vadovų komandos“, – teigia A. Šilovas.

Pastaruoju metu keitėsi ir daugiau „Čili Holdings“ vadovų. Vasaros pabaigoje holdingo vadovybę papildė administracijos ir frančizinės plėtros, finansų, Lietuvos bei Latvijos „Čili Pizza“ ir „SOYA“ restoranų tinklų vadovai.

UAB „Čili Holdings“ valdoma UAB „Čili Pica“ Lietuvoje turi 40 „Čili Pizza“ restoranų, (31 nuosavą ir 9 pagal franšizę), Latvijoje – 19 restoranų (10 nuosavų ir 9 pagal franšizę). UAB „Azijos skoniai“ Lietuvoje turi 6 „Soya“ restoranus (5 nuosavus ir 1 pagal franšizę).

M360