Šis AI įrankis gali kurti programas ir pašalinti kompiuterinių programų klaidas, sugalvoti dainų tekstus, sukurti televizijos scenarijus, pasakas ir akademinius esė bei atsakyti į testo klausimus. Nors jis sulaukė pagyrų už išsamius ir aiškius atsakymus, jo nesugebėjimas kiekvieną kartą pateikti tikslios informacijos buvo įvardytas kaip didelis trūkumas.

„ChatGPT“ gali palengvinti žmonių gyvenimą ir padėti atlikti kasdienes užduotis, tačiau norint jį plačiai naudoti, reikia išsiaiškinti tam tikras technines detales.

Svetainės optimizavimas siekiant aukštesnio reitingo paieškos sistemos rezultatų puslapiuose (SERP) vadinamas paieškos sistemos optimizavimu (SEO). Tai apima įvairius metodus ir strategijas, kaip padidinti svetainės matomumą ir aktualumą paieškos sistemoms ir vartotojams. SEO siekia padidinti natūralų srautą į svetainę, didinant jos reitingą pagal atitinkamas paieškos užklausas.

Veiksmingam SEO reikalaujama išsamių žinių apie paieškos algoritmus, vartotojų elgesį ir pramonės tendencijas. Įdiegusios geriausias SEO praktikas, įmonės gali padidinti savo matomumą internete, pritraukti kvalifikuotų potencialių klientų ir gauti daugiau pajamų.