Bendrovėje „Bitė Lietuva“ – pokyčių metas. Jos vykdančiuoju direktoriumi tapo Pranas Kuisys, prieš tai ėjęs rinkodaros vadovo pareigas. Šią poziciją iš jo perėmė bendrovėje privačių klientų segmento vadovu dirbęs Arūnas Mickevičius.

P.Kuisys sako didelių pokyčių bendrovėje neplanuojantis. „Strategija yra pasirinkta, ji teisinga, mes jau kelis ketvirčius iš eilės esame sparčiausiai augantis operatorius tiek pagal klientų skaičių, tiek pagal pajamas. Kryptis teisinga užduota, todėl didelių pokyčių nebus“, - sako jis.

Naujasis „Bitė“ vykdantysis direktorius sako sau keliantis tikslą, kad bendrovė toliau išliktų sparčiausiai augančiu operatoriumi Lietuvoje. P.Kuisys teigia, kad rinkodaros vadovo pareigų perdavimas A.Mickevičiui buvo natūralus žingsnis, nes jis jau daugiau nei šešerius metus dirbo bendrovėje, pasiekė gerų rezultatų ir galės toliau nuosekliai tęsti darbus.

P.Kuisys sako, kad „Bitė“ toliau koncentruos dėmesį į internetą. „Naujos technologijos duoda visai kitokias galimybes operatoriams plačiau pasižiūrėti į internetą: ne tik į mobilų, bet ir su fiksuoto interneto tiekėjais, taip pat namų interneto rinkoje, verslo segmente, tad naujų paslaugų šitose srityse tikrai bus ir daug“, - žada jis.

M360


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją