Drabužių mažmeninės prekybos rinkos lyderė Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Aprangos” grupė pasirašė franšizės sutartį su Vokietijos kompanija „Orsay“ GmbH ir atidarė dvi šio prekės ženklo parduotuves: po vieną Kaune, prekybos centre „Mega“, ir Panevėžyje, prekybos centre „Ryo“.

Parduotuvių plotas siekia 192 ir 128 kv. metrus. Pirmuoju plėtros etapu Lietuvos rinkai ketinama pristatyti šešias „Orsay“ parduotuves.

„Prekės ženklas „Orsay“ skirtas jaunatviškoms, madai neabejingoms merginoms ir moterims, kurios vertina kokybę už priimtiną kainą ir siekia drabužiais išreikšti savo individualumą. Ženklas įkurtas 1975 metais Vokietijoje ir šiuo metu valdo beveik 680 parduotuvių 31-oje pasaulio šalyje. 2016 metais įmonės apyvarta siekė 410 mln. eurų", - rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Aprangos” grupė yra unikali drabužių mažmenininkė Baltijos šalyse, valdanti 6 skirtingų tipų parduotuvių tinklus ir atskiras parduotuves: ekonominio, jaunimo, verslo, prestižo, avalynės segmentų parduotuves ir Zara parduotuvių tinklą. Šiuo metu „Aprangos” grupė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdo 184-ų parduotuvių tinklą.

2016 metais „Aprangos“ grupės apyvarta padidėjo 7,7% ir pasiekė 214,2 mln. eurų. Pelnas prieš apmokestinimą padidėjo 7,3 proc. ir sudarė 13,3 mln. eurų.

„Aprangos“ akcijos listinguojamos Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržos Baltijos Oficialiame prekybos sąraše.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją