Tarptautinės nevyriausybinės žmogaus teisių gynimo organizacijos padalinys Portugalijoje sukūrė socialinę reklamą, kviečiančią pasaulio lyderius ir paprastus piliečius keisti savo požiūrį ir vietoj neapykantos rinktis meilę. Tarp žinomiausių šiuolaikinių politikų reklaminiame klipe matomas ir Algirdas Butkevičius.

„Laikais, kai pasaulyje vis garsiau skamba kalbos apie neapykantą, atskirtį ir baimę, „Amnesty International Portugal“ siūlo tiek pasaulio lyderiams, tiek paprastiems piliečiams kalbėti vienu balsu: šiandien, rytoj ir kiekvieną dieną turime stengtis mažiau neapkęsti ir daugiau mylėti“, - klipo idėją pristato organizacija.

Klipe matomi žinomiausi pasaulio politikai kaip Donaldas Trampas, Angela Merkel, Fransua Olandas, Deividas Kameronas, Vladimiras Putinas ir daugelis kitų. Klipe taip pat trumpai parodomas ir Algirdas Butkevičius.

Reklamos fone skamba kalba iš ikoniško 1940 m. Čarlio Čaplino filmo „Didysis diktatorius“. Tai buvo pirmasis šio aktoriaus garsinis filmas, o jame pasakyta kalbą kai kurie vadina geriausia visų laikų kalba.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją