Agentūros partneriais tapo „Evolvery“ vykdančioji direktorė (COO) Kamilė Sinkevičiūtė, dirbanti įmonėje nuo 2016 m., ir „Evolvery“ skaitmeninės rinkodaros strategas Radvilas Šeputis, agentūroje darbus pradėjęs 2017 metais.

K. Sinkevičiūtė šiuo metu užima COO poziciją ir yra atsakinga už visas įmonės operacijas: vadovauja agentūros specialistų komandoms kasdienėje veikloje, vykdo darbdavio įvaizdžio strategiją bei dirba su strateginių agentūros klientų projektais.

„Kartu dirbame jau ilgą laiką. Pradėjau karjerą „Evolvery“ būdama jaunesniąja SEO specialiste. Per visus šiuos metus įvykdėme daug sėkmingų ir įdomių projektų, kurie buvo pripažinti ir apdovanojimais. Džiaugiuosi, jog penkerius metus augusi įmonėje tampu jos dalimi ir prisidėsiu prie strateginio agentūros augimo,“ – dalinasi Kamilė Sinkevičiūtė.

Tapęs akcininku R. Šeputis prisidės prie strateginio agentūros vystymo, tvaraus jos augimo, tęs darbus naujų rinkų vystymo ir naujų produktų kūrime. Radvilas jau ketvirtus metus aktyviai atstovauja „Evolvery“ renginiuose, seminaruose ir mokymuose Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose ir toliau tęs darbus viešųjų ryšių bei marketingo kontekstuose: „Kartu su didžiausiais prekės ženklais Lietuvoje ir su tarptautiniu mastu augančiais pradedančiaisiais verslais mes koncentruojamės į jų klientų patirtį ir siekiame šioje sunkiai nuspėjamoje aplinkoje kurti galimybes didesniems pardavimams, artimesniam ryšiui ir patraukleniai komunikacijai.“

„Ilgamečių kolegų tapimas partneriais yra svarbus įvykis. Neabejojame, kad šis žingsnis suteikia daugiau galimybių strateginei „Evolvery“ plėtrai, jos kryptims ir padės mums likti viena iš skaitmeninio marketingo paslaugų rinkos lyderių,“ – agentūros savininkas ir vadovas A. Senkus.

„Evolvery“ (anksčiau „sem.lt“) – yra viena iš lyderiaujančių Lietuvos skaitmeninių agentūrų. Veiklą pradėjusi 2008 metų rudenį, įmonė teikia ne tik pavienių skaitmeninės rinkodaros kanalų valdymo paslaugas, bet ir prisideda prie klientų strateginio verslo auginimo. Tarp agentūros klientų – tokios kompanijos kaip: „Telia“, SEB, „Interactio“, „pigu.lt“, „Lietuvos draudimas“ ir kitos.

M360