Agentūroje „vipcommunications“ - darbuotojų pokyčių metas. Ją palikti kone vienu metu nusprendė trys darbuotojai.

Oficialiai apie išėjimą iš agentūros jau pranešė vyresnioji projektų vadovė Jurga Brazauskaitė ir projektų vadovas Tadas Vasiliauskas. Darbus agentūroje artimiausiomis dienomis turėtų baigti ir projektų direktorius Lukas Mikelaitis, kuris, M360 šaltinių teigimu, taps „Idea PR“, priklausančios „Idea Group“, vadovu. Pats L. Mikelaitis žadėjo savo planus pakomentuoti kitą savaitę.

J. Brazauskaitė sako, kad jos sprendimą lėmė asmeninės priežastys. „Kol kas nenorėčiau kalbėti apie tolimesnius planus, nes jie tik dėliojasi. Tokie procesai mūsų rinkoje natūralūs – dalykai keičiasi pakankamai greitai. Su „vipcommunications“ dirbau šešerius metus, tad natūralu, kad norisi naujų iššūkių ir kiek kitokios patirties. Liksiu toje pačioje srityje, bet darysiu šiokią tokią pertrauką nuo darbo agentūroje“, – sakė ji.

T. Vasiliauskas nuo kovo 9 d. dirba „MG Valdos" komunikacijos vadovu. Jis taip pat tikina išėjęs dėl to, kad norėjo naujų iššūkių. „Man nekilnojamojo turto rinka atrodo labai įdomi, kylanti, jos komunikacijos aplinka labai aktyvi, kaip ir visas nekilnojamojo turto vystytojų kontekstas. Matau, kad čia reikia vis naujų formų, naujų būdų kaip pateikti informaciją, todėl man pasirodė labai įdomu priimti šį iššūkį ir jį pasirinkau“, – teigė jis.

Agentūros „vipcommunications“ vadovas Giedrius Galdikas kol kas nuo komentarų šia tema susilaiko, žadėdamas, kad netrukus bus pristatyta nauja agentūros strategija, kuri taip pat padės atsakyti į su tuo susijusius klausimus. Tiek jis, tiek agentūrą paliekantys darbuotojai neigia, kad šie pokyčiai galėtų būti susiję su rinkoje viešai paskelbtais vidutiniais agentūrų atlyginimais.

M360