Komunikacijos ir konsultacijų agentūros „Maniakai“ vadovu nuo šių metų vasario 1 d. tapo Mindaugas Janulionis. Jam taip pat priklausys ir daugiau nei trečdalis bendrovės akcijų.

Naujasis agentūros vadovas pranešime žiniasklaidai sako, kad pasikeitimai organizacijos viduje susiję su nauja agentūros koncepcija.

„Pastarieji metai mums buvo savotiški ieškojimų metai. Keitėmės iš esmės, pradedant kolektyvu, baigiant verčių, kuriamų klientams išgryninimu bei „maniakų“, kaip komunikacijos ekspertų, išskirtinumu. Nuo šiol agentūros darbuotojai didelį dėmesį skirs darbui su politine komunikacija, konfliktinių situacijų valdymui, padės įgyvendinti įdomius verslo projektus, didins išskirtinių asmenybių žinomumą. Manome, kad būtent šiose srityje mūsų agentūros 15 metų patirtis leis pasiekti geriausius rezultatus“, – sako M. Janulionis.

Anot jo, būtent pamatuota komunikacija, kai matoma situacija prieš ir rezultatas po, taps pagrindiniu agentūros bruožu, teikiančiu aiškią naudą klientams.

„Pasirinkome kitokį kelią nei daugelis agentūrų rinkoje, siekiančių lengvo pelno. Atsisakome trumpalaikių paslaugų teikimo ir sukame strateginės partnerystės su klientais link, kurios metu pasitelksime pačias įvairiausias komunikacijos formas ir priemones, norimiems tikslams pasiekti“, – sako naujasis „maniakų“ vadovas.

M. Janulionis turi daugiau nei 5 metus patirties dirbant komunikacijos srityje tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Pastaruosius 1,5 metų M. Janulionis dirbo „maniakų“ projektų vadovu ir konsultantu, prieš tai ėjo Ūkio ministro patarėjo ryšiams su visuomene pareigas, 2016 m. buvo Ministro Pirmininko atstovas spaudai, dar anksčiau dirbo Vyriausybės spaudos tarnyboje.

M. Janulionis Karalienės Marijos universitete (Didžioji Britanija) įgijo tarptautinių santykių ir politikos mokslų magistro laipsnį, stažavosi Karolio universitete Čekijos Respublikoje.

Komunikacijos ir konsultacijų agentūra „Maniakai“ veikia jau 15 metų, bendrovė pernai paslaugų suteikė už daugiau nei 650 tūkst. eurų, už tiek pat kiek ir 2017 metais.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją