Didelio visuomenės dėmesio sulaukęs „Ad verum“ projektas – Norvegijos įvaizdžio Lietuvoje gerinimas, pateko tarp finalininkų SABRE – vienuose prestižiškiausių ryšių su visuomene apdovanojimų pasaulyje.

„Komunikacijos agentūrų darbe svarbiausia – kliento pasitikėjimas: kai tikima savo komunikacijos partnerio kompetencija, įžvalgomis ir numatytais rezultatais, bendradarbiavimas visada būna sėkmingas. Turbūt nerastume nei vieno Lietuvoje, kuris nebūtų girdėjęs apie Barnevernet skandalą – Norvegijos, kaip patikimos valstybės-partnerės, įvaizdžiui buvo kilęs pavojus, tad šią komunikacijos krizę teko spręsti nedelsiant. Mūsų partneriai – Norvegijos Karalystės ambasada – mumis pasitikėjo, suteikdami visišką veiksmų laisvę, todėl rezultatų ilgai laukti neteko, – sako „Ad verum“ direktorė Ieva Naujalytė. – Vos per tris komunikacijos mėnesius pasiekėme įspūdingų rezultatų: projekto pradžioje ir pabaigoje vykdytos Lietuvos gyventojų apklausos atskleidė, kad neigiamai arba labai neigiamai vertinančių Norvegiją sumažėjo daugiau nei du kartus – nuo 17 proc. iki 8 proc., o vertinančiųjų labai teigiamai skaičius išaugo nuo 15 proc. iki 22 proc.“

Žymus visuomenės vertinimo pagerėjimas buvo pastebėtas visais tirtais aspektais, net vaikų gerovės tarnybos „Barnevernet“ vertinimas po trijų komunikacijos mėnesių tapo pozityvus, o dauguma apklaustųjų ją įvardijo kaip atsakingą ir padedančią vaikų gerovei.

Dėl laimėtojo titulo Baltijos šalių kategorijoje, į kurią pretenduoti galėjo projektai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Estijos, „Ad verum“ kovos su dar 4 Lenkijos projektais. Paraiškas dalyvauti šioje kategorijoje buvo pateikę 3 lietuviški projektai, iš Latvijos bei Estijos buvo pateikta 14 paraiškų, iš Lenkijos – 12. „Ad verum“ – vieninteliai iš Lietuvos, patekę į finalininkų sąrašą.

Tarp kandidatų šiemetiniuose apdovanojimuose – daugybė geriausių pasaulio RsV agentūrų („Ketchum“, „MSL Group“, „Ogilvy PR“, „Porter Novelli“, „TBWA“, „Weber Shandwick“ir kt.) bei jų klientų – stambiausių pasaulio kompanijų („Samsung“, „Google“, „Nivea“, „McDonald's“, KFC, IKEA, „Microsoft“, „General Electric“, „Procter&Gamble“ ir kt.).

Prieš 27 m. SABRE apdovanojimai pradėti skelbti JAV, prieš 12 m. - ir Europos, Vidurio Rytų bei Afrikos (EMEA) regione. Šių apdovanojimų pradininkas – gerai pasaulyje žinomas RsV specialistas Paul Holmes. Šįmet apdovanojimai sulaukė daugiau nei 2 400 paraiškų iš daugiau nei 40 skirtingų valstybių. Apdovanojimų ceremonija vyks gegužės 25 d. Berlyne.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją