Buvęs DELFI vadovas Aleksandras Česnavičius tapo „Ekspress Grupp” valdybos nariu. Jau kelerius metus dirbantis tarptautinėje žiniasklaidos kompanijoje CME savo patirtį jis žada panaudoti DELFI toliau plečiant ir stiprinant savo pozicijas.

A. Česnavičius vadovavo portalui DELFI 2011-2013 m. Nuo to laiko iki dabar jis dirba didžiausioje žiniasklaidos įmonių grupėje Centrinėje ir Rytų Europoje (CME), kurios pagrindinis akcininkas JAV – žiniasklaidos grupė „Time Warner”.

A. Česnavičius vadovauja šios grupės įmonėms Rumunijoje. CME – pirmaujanti žiniasklaidos grupė, kuriai priklauso pagrindinis TV kanalas, pagrindinis naujienų portalas, dar 5 teminiai TV kanalai ir daugiau nei 20 teminių portalų. Įmonėje dirba daugiau nei 1000 žmonių, jos metinė apyvarta – 170 mln eur.

„Prieš atvažiuodamas į Rumuniją dvejus metus vadovavau DELFI Lietuvoje. Man tai kelia pačius šilčiausius prisiminimus. Manau, kad tai – neeilinė komanda ir įmonė, todėl labai džiaugiuosi galimybe vėl tapti jos dalimi”, – sako A. Česnavičius.

A. Česnavičius pastebi, kad šiuo metu TV ir Internetas vis glaudžiau papildo vienas kitą, video turinys internete tampa vis svarbesnis, o sugebėjimai derinant įvairias patirtis įžvelgti naujas galimybes yra kaip niekada svarbūs. „Tikiuosi, kad mano patirtis bus naudinga DELFI plečiant ir stiprinant savo pozicijas”, – sako jis.

„Ekspress Grupp” – Estijos žiniasklaidos grupė, plėtojanti laikraščių, internetinės žiniasklaidos, leidybos verslą Baltijos šalyse. DELFI priklauso žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“ nuo 2007 m. A. Česnavičius – pirmasis lietuvis, tapęs „Ekspress Grupp” valdybos nariu.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją