Jei reikėtų įvardinti, kuo šių metų olimpinės žaidynės rinkodaros požiūriu išsiskyrė iš kitų, turbūt visi pastebėtų, kad jose karaliavo 360 laipsnių video. Panašu, kad šis renginys taps didžiausiu proveržiu šiai technologijai, kuri kasdien tampa vis įprastesne auditorijai.

„Jei „Pokemon Go“ padėjo į kitą lygmenį platesniame kultūriniame kontekste pereiti papildytai realybei, ar galime tikėtis, kad olimpinės žaidynės, kurias stebėjo milijonai žiūrovų, tą patį padarys 360 laipsnių technologijai?“, – kelia klausimą portalas „Adage“.

Šiose žaidynėse didžiuotis tuo, kad naudojiesi 360 laipsnių video, nebebuvo joks išskirtinumas – tai darė kone visi. BBC, kuri oficialiai sako dar tebeeksperimentuojanti su šia technologija, ja naudodamasi transliavo daugiau nei 100 valandų įvairaus turinio per „BBC Sport“.

Oficiali Tarptautinio olimpinio komiteto fotoagentūra „Getty Images“ šalia įprastų nuotraukų pridėjo 360⁰ nuotraukas ir vaizdo įrašus. Oficialūs žaidynių rėmėjai ir tie, kurie bandė pasišildyti renginio šlovės spinduliuose, transliavo savo gerbėjams vėlgi naudodami šią technologiją. Tad jei dar neįvaldėte šios technologijos, ruoškitės tai padaryti – regis, ji niekur trauktis neketina.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją